Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, Kelenföld, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
!!! ÁLOMOTTHON A XI. KERÜLET SZÍVÉBEN - KÉSZEN ÁLL, HOGY BEKÖLTÖZZ !!!
Eladó egy különleges, szeretettel felújított 48 m2-es lakás, amelyhez egy 4,5 m2-es beépített erkély is tartozik - igazi kincsesdoboz a város szívében.
A beépített erkély óriási ablakai a parkra néznek, ahová egész nap beárad a fény.
Ha kinyitod az ablakot, madárcsicsergés fogad, hiszen közvetlenül a lakás alatt egy gyönyörű park terül el.
Két külön nyíló szoba és egy okosan átalakított alaprajz gondoskodik arról, hogy minden négyzetmétere élhető, otthonos és melegséget sugárzó legyen.
A modern, teljesen gépesített konyhában élmény a főzés - indukciós főzőlap, villanysütő, beépített mosogatógép és páraelszívó teszik kényelmessé a mindennapokat.
A fürdőszoba gépi szellőztetéssel mindig friss és páramentes, így itt is igazi komfort vár.
EXTRÁK, AMIK KIEMELIK A TÖBBI LAKÁS KÖZÜL:
- Felújított homlokzat 15 cm vastag hőszigeteléssel
-Korszerű műanyag nyílászárók
-Klíma a nappaliban a kellemes hőérzetért
-Kiépített riasztórendszer a maximális biztonságért
KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS:
- 5 perc séta a Bikás park metrómegálló (M4)
- 3 perc a Fehérvári úti villamosokhoz (17, 41, 47, 48, 49)
- 10 perc az Etele Plázához vagy az Allee-hoz
- BME, ELTE, Corvinus és Semmelweis könnyedén elérhető
- Óvoda 300 m-re, iskola 500 m-re, orvosi rendelő 600 m-re
- Aldi, CBA. Spar pár perc séta
Ez az otthon ideális választás lehet kis családoknak, fiatal pároknak, első lakásvásárlóknak - de befektetőknek is ritka lehetőség!
Örömmel mutatom meg Önnek személyesen is - várom hívását szeretettel!
Köszönöm megtisztelő figyelmét.
Ha jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, kérem forduljon hozzám bizalommal.
CSOK-Hitel és jogi ügyintézés az irodában. Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is!
FONTOS: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3%! kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!
Referencia szám: M312953-ZE
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03. Utoljára módosítva: 2025. 10. 03.
2 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XI. kerület, Kelenföld, földszint