Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Budapest, X. kerület, 6. emelet

+ 17 kép 1/20
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 195 775 Ft/m2
2 + 1 szoba
71 m²
6. emelet
építés éve:1981

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Közmű: Szélessáv
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Jusztin Péter
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó 3 szobás, erkélyes lakás az Árkád mellett!Eladó a X. kerületben egy 71 nm-es, 3 szobás, 6. emeleti, parkra néző panelprogramos lakás. A hőszigetelt épületben található ingatlan egyedi kialakítású: a tágas, egybenyitott nappali-étkező és a 4 nm-es erkély világos, modern életteret biztosít.Főbb jellemzők:Komfort: Távfűtés egyedi méréssel + nagy teljesítményű Nord hűtő-fűtő klíma.Praktikum: Külön WC, sarokkádas fürdő és külön gardróbhelyiség mosógép-kiállással.Biztonság: 5 ponton záródó, acéllemezes biztonsági ajtó hevederzárral.Lokáció:Az Árkád és a Sugár közvetlen szomszédsága minden bevásárlási és szórakozási igényt kielégít. Az Örs vezér tere (M2 metró, HÉV, busz- és villamoshálózat) révén a város bármely pontja percek alatt elérhető.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1196 e Ft
1100 e Ft -9%
1233 e Ft 3%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
75.6 m Ft -12%
75.3 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

105.9 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

52 M Ft
2 szoba
41 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

86.9 M Ft
2 szoba
72 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

68.5 M Ft
3 szoba
61 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

74 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

159.9 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.5 M Ft
1 szoba
36 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
6 szoba
207 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

71.9 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület