Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, X. kerület, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 175 000 Ft/m2
2 + 2 szoba
68 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 780
Tecnocasa - Mineradoro Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó világos, jó állapotú lakás az Örs vezér tere közelében!

A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas!

Budapest X. kerületében, az Örs vezér tere közelében, kiváló közlekedési adottságok mellett kínálunk megvételre egy 68 nm-es, 2 egész + 2 félszobás, jó állapotú panellakást.

Az ingatlan egy 4 emeletes, rendezett panelház 2. emeletén helyezkedik el. Kelet–nyugati tájolásának köszönhetően egész nap világos, kellemes benapozottság jellemzi, így minden helyiség természetes fényben gazdag.

A lakás praktikus elrendezésű: 2 tágas, teljes értékű szoba és 2 félszoba biztosít kényelmes életteret akár családok számára is. Az ingatlan jó állapotú, műanyag nyílászárókkal felszerelt, valamint modern fűtőtestek gondoskodnak a hatékony hőleadásról. A komfortérzetet egy új, 5,3 kWh teljesítményű klímaberendezés is növeli, amely a nyári hónapokban biztosít kellemes hőmérsékletet.

A közös költség kedvező, mindössze 17.000 Ft havonta.

A társasház lépcsőháza jó állapotú, folyamatosan karbantartott. A közelmúltban a kapucsengők felújítása történt meg, és a jövőben egyedi mérős távfűtés lesz kialakítva, ami tovább növelheti az ingatlan értékét és a rezsi optimalizálását.

A környék infrastruktúrája kiváló: bevásárlási lehetőségek, szolgáltatások és az Örs vezér tere közelsége révén több tömegközlekedési eszköz (metró, HÉV, buszok) is könnyen elérhető.

Ideális választás családoknak vagy befektetőknek egyaránt!

Vevőink számára a közvetítés díjtalan.

Eladó ingatlanát díjmentesen felbecsüljük!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1175 e Ft
1044 e Ft -13%
1145 e Ft -3%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
76.2 m Ft -5%
84 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/b
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
2 szoba
44 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft