Eladó panellakás
Budapest, IX. kerület, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen!
A praktikus elrendezésű, részben felújított lakás minden kényelmi funkcióval rendelkezik: kis előszoba, külön WC, zuhanyzós fürdőszoba, tágas, világos szoba, különálló konyha.
A nagy ablak zöld parkra és játszótérre néz, nyugodt, barátságos környezetet biztosítva.
A villanyhálózat megújult: új elektromos tábla és 32 amperes hálózat került kialakításra. Az esztétikai felújítás már az új tulajdonosra vár, így saját stílusára formálhatja leendő otthonát.
Kiváló az infrastruktúra: 50 méteren belül Lidl, Spar, posta, buszmegálló, parkok, éttermek és kávézók találhatók. A 3-as metró megállója mindössze 10 perc sétára van.
A parkolás ingyenes és mindig megoldott a környéken. Fiatalok és idősebbek számára is ideális, kényelmes otthon.
Készpénzes vevők megkeresését várom.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, hívjon bizalommal!
Referencia szám: M320879-ZE
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 07. 05.
1 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, IX. kerület, 1. emelet