Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Petőfi utca, 5. emelet

+ 3 kép 1/6
67 900 000 Ft67.9 M Ft 1 257 407 Ft/m2
2 szoba
54 m²
5. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 771
Tecnocasa - IL Quarto Studio Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Újpesten, az Árpád Üzletház közelében, kiváló közlekedés mellett, liftes társasház V. emeletén, eladásra kínálunk egy 54 nm-es, 2 különnyíló szobás, jó állapotú, erkélyes panellakást.

Az ingatlan:

- per-, teher- és igénymentes

- átadási idő: 120–180 nap

- közös költség: 20.500 Ft/hó

A lakás főbb jellemzői:

- 54 nm

- 2 különnyíló szoba

- erkély

- jó állapot

- több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó

- modern beltéri ajtók

- műanyag, thermo üveges nyílászárók

- redőny + szúnyogháló

- erkélyes szobában fa parketta + padlószőnyeg

Közlekedés:

20E, 25, 104, 120, 170, 196, 204 buszok

12-es és 14-es villamos

Újpest-központ és M3-as metró kb. 5 perc sétára

A belváros autóval és tömegközlekedéssel egyaránt rövid idő alatt elérhető.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!

Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt, vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban. A részletekről kérjük érdeklődjön telefonon.

Bankfüggetlen hiteltanácsadóink az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találják meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi, személyre szabott kedvezményekkel.

A KÖZVETÍTÉS VEVŐINK RÉSZÉRE DÍJMENTES!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1257 e Ft
1243 e Ft -1%
1249 e Ft -1%
1346 e Ft 7%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
67.9 M Ft m Ft
70 m Ft 3%
76.8 m Ft 12%
64.9 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Petőfi utca, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

289.9 M Ft
1180 m²
638 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

66.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület, Újpest, Latabár Kálmán utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

76.99 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
IV. kerület, Újpest, Munkásotthon utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás