Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 10. emelet

+ 4 kép 1/7
73 000 000 Ft73 M Ft 1 351 852 Ft/m2
3 szoba
54 m²
10. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bangyán Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely a fiatal felnőttek számára ideális otthont kínál Budapest 04. kerületében, Újpest szívében! Az ingatlan praktikusan kialakított, 54 négyzetméteres alapterülettel, három szobával rendelkezik, így tökéletes választás lehet akár első lakásként, akár befektetési céllal. A lakás jó állapotban van, a távfűtés pedig egyedi mérés alapján biztosítja a kellemes hőmérsékletet a hideg téli hónapokban.
- Műanyag nyílászárók lettek beépítve, szúnyoghálóval
- 2 éve lett felújítva a villamossági rendszer
- Tulajdoni lapon eredetileg 2 szobás, de nappali + két félszobás kialakítású az ingatlan
- Ablakos konyha
- Konyhabútor tűzhellyel marad

Az ingatlan elhelyezkedése egyszerűen páratlan. A közelben található közlekedési csomópontnak köszönhetően kitűnő közlekedési lehetőségek állnak rendelkezésre, így a város bármely pontja könnyedén elérhető. A tömegközlekedés révén a fiatalok számára ideális, hiszen a közeli busz- és villamosmegállók csak pár perc sétára találhatóak, így az ingatlan ideális választás lehet a dinamikus életstílust folytató fiatal felnőttek számára. A lakás világos és barátságos, a tágas nappali pedig tökéletes helyszín a baráti összejövetelekhez vagy a pihenéshez. A fürdőszoba jól felszerelt, így a mindennapi kényelem garantált. Az ingatlan tehermentes, így a vásárlás folyamata gyorsan és zökkenőmentesen lebonyolítható. Újpest nemcsak a jó közlekedési lehetőségeiről híres, hanem a környék biztonságáról és csendes, családias légköréről is. A közeli üzletek, éttermek és szórakozási lehetőségek mind hozzájárulnak ahhoz, hogy az itt élők életminősége magas legyen. A zöld területek és parkok pedig tökéletes helyszínt biztosítanak a kikapcsolódásra, sportolásra vagy akár egy kellemes sétára. Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, hogy egy igazi otthonra találjon, vagy egy remek befektetési lehetőséget valósítson meg!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Amennyiben kérdései lennének a lakással vagy a környékkel kapcsolatban, bizalommal forduljon hozzám, szívesen állok rendelkezésére minden információval, amely segíthet Önnek a döntésében.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1352 e Ft
1204 e Ft -12%
1229 e Ft -10%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
73 M Ft m Ft
78.3 m Ft 7%
74.9 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

84 M Ft
2 szoba
54 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

345 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

81.5 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

143.532 M Ft
4 szoba
105 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

74 M Ft
3 szoba
51 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
4 szoba
119 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

131 M Ft
4 szoba
109 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

159.9 M Ft
3 szoba
81 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
54 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület