City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
96 900 000 Ft96.9 M Ft 1 140 000 Ft/m2
3 szoba
85 m²
3. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

LAKÁS HELYETT OTTHON! KÁPOSZTÁSMEGYER!

Eladó Budapesten, Káposztásmegyer közkedvelt részén egy 4 emeletes társasház 3. emeletén elhelyezkedő, 85 m2 nagyságú 3 szoba + hallos, erkélyes panellakás.

A hangulatos otthon nagyon jó állapotú, részben felújított. Tavaly a szobák burkolatát kicserélték, új a villanyóra és a biztosítéktábla, valamint új hűtő-fűtő klíma került a hallba. Az egész lakást kifestették. Pár éve pedig a beltéri ajtókat cserélték ki és a teraszt is felújították.

A szobák külön nyílók. A különálló konyha-étkező rendkívül praktikus, hiszen a nagyobb összejöveteleknél sem szükséges mindent elpakolni a vendégek érkezése előtt. Az elszeparált gardróbszoba maximális kényelmet és tárolási lehetőséget kínál, amely tökéletes megoldás az esztétikus és rendszerezett élethez. Az illemhely és a fürdőszoba is külön helyiségben van. A lépcsőház tiszta és rendezett. Az egész lakás friss, üde hangulatot áraszt, otthonosságot és kényelmet sugároz.

A parkolás a ház előtt kényelmesen és ingyen megoldható az árnyékot adó, gyönyörű szép lombos fák alatt.

Kérdéseivel bátran keressen! Örömmel mutatom hétvégén is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK045945

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1140 e Ft
1204 e Ft 5%
1229 e Ft 7%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
96.9 M Ft m Ft
78.3 m Ft -24%
74.9 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

66.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

81.5 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74 M Ft
3 szoba
59 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba