Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 10. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú X. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren.
Kiváló elosztású egy plusz két félszobás nagyon praktikus gardróbbal!
Az épület panelprogramban részt vett, homlokzata rendezett. A műanyag ablakok redőnyösek és szúnyoghálósok. A fűtést és a meleg vizet távhőn kapja a lakás, a radiátorok egyedi mérővel vannak ellátva.
A háznak jelentős megtakarítása van így a fejlesztéseket folyamatosan tervezik, a közös költség emelkedése a közeljövőben nem várható.
A közelben oktatási intézmények, üzletek és bevásárlóközpont is van, a tömegközlekedés kiváló a környéken. Parkolni a ház előtt kialakított parkolóban lehet közterületen ingyenesen. Ezt a remek elosztású lakást pároknak vagy családosoknak ajánlom elsősorban. Az ingatlan tehermentes, szinte azonnal költözhető! Ha érdekesnek találta jöjjön el és tekintse meg élőben is!
Időpont egyeztetéshez hívjon bizalommal!
M324741
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 05.
3 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, III. kerület, 10. emelet