Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, Filatorigát, Szentendrei út, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
68 500 000 Ft68.5 M Ft 1 343 137 Ft/m2
2 szoba
51 m²
2. emelet
építés éve:1983

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Dalmadi Kinga
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Óbuda kedvelt részén, a Szentendrei úton kínálunk megvételre egy 51 m²-es, jó elosztású lakást, közvetlenül egy park mellett, ahol a zöld környezet és a városi infrastruktúra tökéletes egyensúlyban találkozik.

A lakás egyik legnagyobb előnye a kellemes térérzet és a praktikus elrendezés: a tágas nappali mellett külön hálószoba, étkező, zárt konyha, külön WC és fürdőszoba is helyet kapott. A 3,5 m²-es erkély ideális reggeli kávéhoz vagy egy esti kikapcsolódáshoz.

A lakás 2015-ben felújításon esett át, jelenlegi állapotában is költözhető. Világos helyiségei és jó adottságai miatt könnyen otthonossá alakítható.

A társasház rendezett, a lépcsőház tiszta, a lakóközösség kulturált.

A környék infrastruktúrája kiváló:
• boltok, gyógyszertár, iskola, óvoda a közelben
• remek tömegközlekedés
• gyors kapcsolat a belváros felé
• a Római-part és több zöldterület is könnyen elérhető

Ez a lakás nem csupán egy jól kihasználható otthon, hanem egy szerethető élettér Óbuda egyik legélhetőbb részén.

További részletekért vagy személyes megtekintésért keressen bizalommal!

Lakáshitel ügyintézésben is segítünk!
Ingatlan és finanszírozás egy helyen – szakértő kollégánk segítenek megtalálni a legmegfelelőbb megoldást.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Filatorigát m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1343 e Ft
658 e Ft -104%
1303 e Ft -3%
1279 e Ft -5%
Ennek az ára
Filatorigát átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.5 M Ft m Ft
40.7 m Ft -68%
74.1 m Ft 8%
71.5 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Filatorigát, Szentendrei út, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

74 M Ft
3 szoba
66 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

134.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99 M Ft
4 szoba
125 m²
XXIII. kerület, Soroksár, Ráckeve
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

81.5 M Ft
2 szoba
70 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

87.5 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
31 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XX. kerület, Gubacs, Vízisport utca
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
3 szoba
81 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

108.049 M Ft
3 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

113 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XIV. kerület, Rákosfalva, Ond vezér útja 1-3
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület