Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, Óbuda, Vörösvári út, 7. emelet

+ 11 kép 1/14
71 900 000 Ft71.9 M Ft 1 106 154 Ft/m2
3 szoba
65 m²
7. emelet
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 400
Árvai Vince
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Bp. III. ker. Belső-Óbudán a Vörösvári úton eladó egy 65 nm-es, külön nyíló 3 szobás, remek elosztású. napfényes lakás.
Az ingatlan két frontos, így mind a hegyek felé, mind a ház mögötti parkolóra is néz szoba.
A loggia beépítésre került.
A két frontos elhelyezkedés miatt délelőtt és délután is fényárban úszik a lakás valamelyik irányból.
A lépcsőház kulturált, a lakóközösség rendezett.
A közlekedés első osztályú.
A ház előtt villamos és buszmegállók, pár perc sétára távolsági busz megálló, fonódó villamoshálózat.
Ideális bérbeadásra is, hiszen rendkívül jó az infrastruktúra.
A lakás tehermentes és 1/1 tulajdon, bármikor birtokba vehető.

Irányár: 71,9 M Ft.
Tel.: 06704008010

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Óbuda m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1106 e Ft
1258 e Ft 12%
1251 e Ft 12%
1229 e Ft 10%
Ennek az ára
Óbuda átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
71.9 M Ft m Ft
83.2 m Ft 14%
77.5 m Ft 7%
74.9 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Óbuda, Vörösvári út, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

80.9 M Ft
2 + 2 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

83.761 M Ft
1 + 1 szoba
52 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület, Óbuda, Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Danubius utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
46 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75 M Ft
3 szoba
61 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
31 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület