Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, Kaszásdűlő, Királyok útja, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
79 000 000 Ft79 M Ft 1 490 566 Ft/m2
2 szoba
53 m²
2. emelet
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Olgaard Zsáki Izabella
Duna House - Retek utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

..

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaszásdűlő m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1491 e Ft
931 e Ft -60%
1332 e Ft -12%
1279 e Ft -17%
Ennek az ára
Kaszásdűlő átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
79 M Ft m Ft
45 m Ft -76%
66.7 m Ft -19%
71.5 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Kaszásdűlő, Királyok útja, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

74 M Ft
3 szoba
66 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

85 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület, Testvérhegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.99 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület, Táborhegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
61 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület