NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 8. emelet

+ 4 kép 1/7
67 990 000 Ft67.99 M Ft 1 387 551 Ft/m2
2 szoba
49 m²
8. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 8. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 270
Tecnocasa - Dolce Mia Casa Kft
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Óbudán egy 49 m² alapterületű 2 szobás lakás 10 emeletes, liftes társasház 8. emeletén.

Az ingatlan több felújításon is átesett.

A nyílászárók cserélve lettek, kivéve a beépített Loggiánál, kapott új bejárati ajtót és új radiátorokat is.

A felújítás során cserélve lett a villanyvezetékek, illetve a vízvezetékek is.

A lakásban található hűtő-fűtő klíma.

A lakásról:

A szobák faparkettások

Konyhába új bútorok kerültek, sötét konyhával rendelkezik

Fürdőszoba teljesen felújított, emellett kapott beépített zuhanyzót is

Fekvése: Keleti

Az ingatlan 1/1 tulajdonú

A környékről:

Közelben megtalálható a Flórián téri bevásárló központ, óvoda, iskola, parkok, játszótér, orvosi rendelő, illetve élelmiszer üzletek 1-3 percen belül elérhetők.

Tömegközlekedés: 2 perc sétával a 9-es, 29-es és a 111-es busz, illetve 1 perc sétával az 1-es villamos könnyedén megközelíthető.

FINANSZÍROZÁS:

Banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!

A HIRDETÉSBEN SZEREPLŐ ADATOK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1388 e Ft
1346 e Ft -3%
1348 e Ft -3%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
67.99 M Ft m Ft
97.3 m Ft 30%
64.8 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Csillaghegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

94.5 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
31 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.99 M Ft
3 szoba
75 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

165 M Ft
3 szoba
95 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

74 M Ft
3 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba