River Life

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, Békásmegyer, Hímző utca, 2. emelet

+ 5 kép 1/8
77 899 999 Ft77.9 M Ft 1 180 303 Ft/m2
3 szoba
66 m²
2. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Barján Kitti
Duna House - Múzeum körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálunk egy napfényes, 66 m²-es, 3 szobás panel lakást műanyag nyílászárókkal felszerelten. Ablakain redőnyök és szúnyoghalók is találhatók. Az ingatlan remek választás mindazoknak, akik fontosnak tartják az alacsony rezsit és a kényelmes életvitelt egyaránt, valamint hosszú távú bérbeadásra is tökéletes, hiszen családok, egyetemisták számára az elosztása teljességgel tökéletes.

A lakás távfűtés, egyedi mérővel rendelkezik, így csupán a ténylegesen felhasznált hőmennyiség után kell fizetni, ami jelentősen csökkenti a havi rezsi költségeket. A klíma berendezések pedig a forró nyári napokon nyújt kellemes hűsítést.

A lakás egy jól karbantartott panel épület magas emeletén található, ahova egy hívó típusú lift segítségével juthatunk fel. Az ingatlan kiváló elosztásnak köszönhetően napfényes, világos terekkel rendelkezik, amelyek lehetőséget adnak az új tulajdonos ízlésének megfelelő kialakításra és berendezésre.

Szobái külön nyílnak, illetve egy gardrób helyiség is helyt kapott a lakásban, amely praktikus egy ekkora lakás tekintetében.

Az ingatlan elhelyezkedése is kiemelkedő: közvetlen közelében találhatók különböző bevásárlási lehetőségek, iskolák, óvodák és zöld területek, amelyek biztosítják az itt élők mindennapi kényelmét és szabadidős tevékenységeinek kellemes eltöltését.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békásmegyer m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1180 e Ft
1217 e Ft 3%
1260 e Ft 6%
1233 e Ft 4%
Ennek az ára
Békásmegyer átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
77.9 M Ft m Ft
76.3 m Ft -2%
78.4 m Ft 1%
75.3 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Békásmegyer, Hímző utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Óbuda, Vörösvári út
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

140 M Ft
3 szoba
69 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
3 szoba
84 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

134.9 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

128.888 M Ft
3 szoba
85 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

131.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

59.8 M Ft
2 szoba
38 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

103.6 M Ft
3 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.6 M Ft
1 szoba
32 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

135 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

119 M Ft
2 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

134.9 M Ft
3 szoba
71 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
31 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

81 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás