Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 9. emelet

+ 17 kép 1/20
115 000 000 Ft115 M Ft 1 642 857 Ft/m2
3 szoba
70 m²
9. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Rusznák Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Óbuda egyik legkedveltebb részén, a Lajos utcában kínálunk megvételre egy 66 m²-es, teljes körűen felújított, modern panel lakást, amely tökéletes választás mindazok számára, akik értékelik a kényelmet, a minőséget és a kiváló lokációt.

Az ingatlan világos, tágas terekkel rendelkezik, ahol a nappali és a konyha egy légtérben kapott helyet, így ideális teret biztosít a mindennapi élethez és a közös pillanatokhoz. A lakás 2 különálló szobával rendelkezik, így családoknak, pároknak vagy befektetési célra is kiváló választás.
A felújítás során kiemelt figyelmet kapott a minőség és a komfort:
modern, letisztult belső kialakítás
egyedi mérésű távfűtés a gazdaságos fenntartásért
világos, élhető terek
A környék hangulata egyszerre nyugodt és pezsgő: zöld parkok, Duna-part, kávézók, éttermek és minden fontos szolgáltatás néhány percen belül elérhető.
A közlekedés kiváló, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető, akár autóval, akár tömegközlekedéssel.

Ideális választás saját otthonnak vagy értékálló befektetésnek egyaránt.
Ritka lehetőség Óbudán – érdeklődj mielőbb!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1643 e Ft
1251 e Ft -31%
1229 e Ft -34%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
115 M Ft m Ft
77.5 m Ft -48%
74.9 m Ft -54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75 M Ft
3 szoba
61 m²
III. kerület, Óbuda, Vörösvári út
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

59.5 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
31 m²
III. kerület, Táborhegy
Eladó panellakás