Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó 2 szobás, étkezős, loggiás lakás Békásmegyer hegyfelőli részén!
Békásmegyer kedvelt részén, parkra néző 4. emeleti, 51 nm-es, 2 szobás, loggiás (4nm), jó állapotú lakást kínálok eladásra a Lukács György utcában.
A lakás világos és praktikus elrendezésű: két külön nyíló, tágas szobával rendelkezik, valamint egy kényelmes étkező is kapcsolódik a konyhához. Az ablakok redőnnyel felszereltek, a loggia beépített, így extra tároló- vagy pihenőhelyiséget biztosít.
A ház rendezett, két lift üzemel benne, a biztonságról kiépített kamerarendszer gondoskodik. A parkolás a ház előtt, ingyenesen és kamerával megfigyelt területen biztosított.
Infrastruktúra és közlekedés:
- Számos bevásárlási lehetőség 3 perc sétára (szupermarketek, gyógyszertár, piac)
- Óvodák, iskolák, orvosi rendelő, játszótér és hatalmas zöld park a közelben
-HÉV megálló 5 perc gyalog
Autós elérhetőség:
- Megyeri-híd, M0-ás körgyűrű 5 perc alatt elérhető,
- Omszki-tó szintén a közelben.
Tömegközlekedéssel:
- Szentlélek tér 12 perc,
- Batthyány tér és 4-6-os villamos 20 perc alatt, kötött pályán megközelíthető.
Ideális választás fiatal pároknak, kisgyermekes családoknak vagy befektetés céljára is!
Amennyiben további kérdése van vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, keressen bizalommal!
Igényelje hitelét nálunk! Bank semleges és díjmentes pénzügyi tanácsadással és teljes körű ingyenes hitel előminősítéssel és ügyintézéssel állunk rendelkezésére abban az esetben is, ha nem nálunk vásárol.
A standard banki feltételeknél kedvezőbben, akár a saját bankjánál is, egyedi kedvezményekkel. CSOK, babaváró, bármilyen állami támogatás, vagy a 3%-os kedvezményes hitel érdekli? Hívjon bizalommal, mi képben vagyunk az összes lehetőséggel, hogy Ön a legkedvezőbbet kaphassa, ami elérhető.
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 15. Utoljára módosítva: 2025. 07. 15.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, III. kerület, Békásmegyer, 4. emelet