Oasis Residence

Eladó panellakás
Békés, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
13 500 000 Ft13.5 M Ft 245 455 Ft/m2
2 szoba
55 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 113
Ottlakánné Pataki Gabriella E.V.
Pataki Gabriella e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Az ÁR FIX!!
13.500.000,- Ft
Eladó Békésen a Veres Péter téren egy negyedik emeleti/ nem zárószint/körbe fűtött 55 nm-es kettő szobás erkélyes lakás. A lakásban csak az erkély ablak és ajtó nincs kicserélve a többi ablak műanyag redőnyös és szúnyoghálós.A lakás egyedi fűtéssel rendelkezik cirko kazánnal.Az egyik szobája és a közlekedő folyosó laminált parkettával fedett a kisebbik szoba padlószőnyeges. A fürdőszoba felújítandó de a lakás lakható, természetesen igény szerint felújítandó.Amennyiben érdekli az ingatlan, keressen a 06301132690 -es telefonszámon.
Ingyenes hitelügyintézés, és ügyvédi háttér biztosított.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békés, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Füzesgyarmat
Eladó családi ház

Füzesgyarmat

15.99 M Ft
3 szoba
91 m²
Gyula
Eladó garázs

Gyula

7.5 M Ft
1 m²
Békés
Eladó panellakás

Békés

23.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Békéscsaba
Eladó panellakás

Békéscsaba

31.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Békéscsaba, Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Békéscsaba

32 M Ft
3 szoba
94 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

33.9 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Mezőhegyes, Major
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Mezőhegyes

200 M Ft
2.72 ha
2500 m²
Békés
Eladó panellakás

Békés

24 M Ft
2 szoba
55 m²
Gyula
Eladó üzlethelyiség

Gyula

39.9 M Ft
59 m²
Gyula
Eladó telek

Gyula

14 M Ft
4205 m²
0 m²
Dévaványa
Eladó családi ház

Dévaványa

7.5 M Ft
4 szoba
110 m²
Gyula
Eladó panellakás

Gyula

29.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Orosháza
Eladó panellakás

Orosháza

22.5 M Ft
2 + 1 szoba