Seven Pearl

Eladó nyaraló
Vonyarcvashegy, földszint

+ 17 kép 1/20
90 000 000 Ft90 M Ft 900 000 Ft/m2
6 szoba
100 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 387 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 520
GlobalHouse Ingatlaniroda
GlobalHouse Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

A Balaton északi partján, Keszthelytől 5 km-re, Vonyarcvashegyen eladó egy 2 szintes, tégla falazatú iker nyaraló egyik jól elszeparált fele, amit gondozott kert vesz körül. A hozzá tartozó telek 387 m2 alapterületű. Az udvarban megépült továbbá egy galériás faház, ami önálló nyaralóként funkcionál. A Balaton part egy kényelmes sétával, autóval pár perc alatt elérhető.

A nyaraló belső kialakítása:

FÖLDSZINT (56 m2):

- fedett tágas terasz (fagyálló járólap)
- nappali, konyha sarok (kandalló)
- 2 szoba
- fürdőszoba (zuhanyzó, mosdó)
- külön WC

TETŐTÉR (44 m2):

- amerikai konyhás nappali (felette galériás szoba)
- szoba
- fürdőszoba (kád, WC, mosdó)

Közművek: víz, villany, szennyvízcsatorna

UDVARI FAHÁZ (36 m2): a földszinten egy lakószoba, konyha és egy fürdőszoba (zuhanyzó, mosdó, WC) került kialakításra, a tetőtérben egy galériás szoba található. Egy tároló helyiség is rendelkezésre áll. Ez a házikó a fiatalok kedvenc tartózkodási helye, ugyanakkor akár kiadható a nyári időszakban.

UDVAR: nagy részét pázsit borítja, a ház előtti és melletti rész térkővel burkolt. A telken megtalálhatók árnyat adó fák, valamint gyümölcsfák.

A téli időszakban egy hangulatos kandallóval lehet fűteni. A meleg vizet villanybojler szolgáltatja. A fedett teraszt nemrég esztétikus, fagyálló járólappal burkolták, a nappali bejárati ajtaja és ablaka hőszigetelt műanyag, elektromos működtetésű redőnnyel került kialakításra. A szobákban is hőszigetelt, műanyag ablakok találhatók.

A közelben élelmiszer bolt, étterem, buszmegálló egyaránt megtalálható. A település központja kb. 600 m-re elérhető, a kedvelt, jól kiépített strand, a vitorlás kikötő és a vasútállomás kb. 1 km távolságra található.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Nyaralók ára Vonyarcvashegyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vonyarcvashegy m² ár
900 e Ft
888 e Ft -1%
Ennek az ára
Vonyarcvashegy átlagár
90 M Ft m Ft
110.4 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vonyarcvashegy, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Lenti
Eladó nyaraló

Lenti

14.9 M Ft
1 szoba
35 m²
Vonyarcvashegy
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

62 M Ft
2 + 3 szoba
74 m²
Lenti
Eladó nyaraló

Lenti

5.9 M Ft
1 szoba
20 m²
Vonyarcvashegy
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

36.7 M Ft
3 + 1 szoba
36 m²
Várvölgy
Eladó nyaraló

Várvölgy

10.9 M Ft
2 + 2 szoba
55 m²
Vonyarcvashegy
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

89.9 M Ft
5 + 1 szoba
107 m²
Vonyarcvashegy
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

52 M Ft
2 + 1 szoba
50 m²
Alsópáhok
Eladó nyaraló

Alsópáhok

31.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Bánokszentgyörgy
Eladó családi ház

Bánokszentgyörgy

6.2 M Ft
2 szoba
72 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

73 M Ft
3 szoba
68 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

31 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

19.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Nagykanizsa, Nincs utca
Eladó nyaraló

Nagykanizsa

8.9 M Ft
2 szoba
36 m²
Vonyarcvashegy, Kölcsey Ferenc utca
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

38 M Ft
2 + 1 szoba
45 m²
Vonyarcvashegy, Kölcsey Ferenc utca
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

38 M Ft
2 + 1 szoba
45 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

16.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Vonyarcvashegy
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

115 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Zalaegerszeg
Eladó telek

Zalaegerszeg

16.9 M Ft
1828 m²
0 m²
Nagykanizsa
Eladó nyaraló

Nagykanizsa

10 M Ft
1 szoba
55 m²
Vonyarcvashegy
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy