City Pearl

Eladó nyaraló
Tiszakécske

+ 9 kép 1/12
22 900 000 Ft22.9 M Ft 995 652 Ft/m2
1 szoba
23 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 300 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 630
Tóth Roland
Szolnok Szapáry utca 23 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladó nyaraló Tiszakécskén, Kerekdombon!
Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 23,5 nm hasznos alapterületű ingatlan, 300 nm-es telekkel.
Az 1980-ban épült ház beton alappal és tégla falazattal készült, állapota folyamatos karbantartásnak köszönhetően jó. Az ingatlant korábban apartmanként használták és kiadták, így befektetésnek is kiváló lehetőség.

Elhelyezkedése kiemelkedő: az első utcában, az egyik legfrekventáltabb részen található.
Helyiségek:
szoba
előtér és étkező
konyha
fürdőszoba (zuhanyzóval, villanybojlerrel)
Az ingatlanhoz tartozik egy 4 nm-es terasz, amely ideális pihenésre.
Műszaki jellemzők:
villanyhálózat felújítva
vízhálózat felújítva
azonnal költözhető állapot
Az ingatlan bútorozottan eladó, így akár azonnal használatba vehető vagy tovább üzemeltethető kiadás céljára.
Kiváló választás nyaralónak, befektetésnek vagy kisebb pihenőhelynek a Kerekdombi üdülőövezetben.
További információért és megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.

A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvező hitelkonstrukcióval, CSOK + és a támogatott hitel lehetőségével, vagy akár a babaváró hitel ilyen célra történő felhasználásával tud segíteni. Használja ki a lehetőséget, hogy kedvezőbb kamatozású OTP Bank hitelhez juthat, ha az OTP Ingatlanpont kínálatából vásárol. Ingatlant kereső ügyfeleink részére szolgáltatásaink és az ingatlanvásárlással, ingatlan felújítással kapcsolatos hitel ügyintézése ingyenes. Az adás-vétel lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Tiszakécskén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tiszakécske m² ár
996 e Ft
638 e Ft -56%
Ennek az ára
Tiszakécske átlagár
22.9 M Ft m Ft
34.7 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tiszakécske

Eladó nyaralók a környékről

Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

49.99 M Ft
3 + 2 szoba
114 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

13.9 M Ft
1 szoba
31 m²
Baja
Eladó nyaraló

Baja

31.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

52 M Ft
3 szoba
62 m²
Baja
Eladó nyaraló

Baja

34.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

51.9 M Ft
3 + 2 szoba
114 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

29 M Ft
2 szoba
40 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

53 M Ft
2 szoba
59 m²
Tiszakécske, Fácános utca
Eladó nyaraló

Tiszakécske

10.9 M Ft
1 + 1 szoba
28 m²
Dávod, Ady Endre utca 22
Eladó nyaraló

Dávod

9 M Ft
2 szoba
50 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

49.99 M Ft
3 + 2 szoba
114 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

29 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

19 M Ft
3 szoba
86 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

52 M Ft
3 szoba
62 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

12.9 M Ft
1 szoba
31 m²
Tiszakécske, Vadgalamb utca
Eladó nyaraló

Tiszakécske

35 M Ft
1 + 2 szoba
77 m²
Baja
Eladó nyaraló

Baja

11 M Ft
2 szoba
50 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

53 M Ft
2 szoba
59 m²
Baja, Futrinka utca
Eladó nyaraló

Baja

80 M Ft
3 szoba
55 m²
Tass
Eladó nyaraló

Tass

15.999 M Ft
2 szoba
35 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

29 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló