Astora Márvány8

Eladó nyaraló
Szentendre

+ 17 kép 1/20
80 000 000 Ft80 M Ft 1 333 333 Ft/m2
1 + 1 szoba
60 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 844 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Cozma Krisztina
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Szentendre, Boldogtanya városrészben eladó egy panorámás üdülőövezeti nyaraló!

Az ingatlan 844nm-es nagyrészt sík telken helyezkedik, csodás panorámával a Duna felé. Megközelítése a 11-es főútról aszfaltos úton lehetséges. A terület Üh1-es övezetben helyezkedik el,10%-os beépítési lehetőséggel.
Közvetlen környezetében állandó lakók vannak, családi házak környezetben.

A ház teljes alapterülete alatt pince található, ami három különálló helységből áll. Ebből kb. 20nm-t opcionálisan lakrésszé lehet alakítani a későbbiekben.
A földszinten elterülő 32nm-en található nappali, konyha, étkező és fürdőszoba, illetve külső lépcsőn lehet megközelíteni az emeleti szobát, ahonnan szintén panorámás kilátás terül elénk, mind Vác, mind Dunakeszi felé.

Főbb jellemzők:
- Tégla szerkezet
- Az ingatlan belseje igény szerint felújítandó
- Fűtése elektromos, melegvíz előállítás villanybojlerrel megoldott
- Gázcsonk telken belül
- Kertben két helyen is található kerti csap
- helyi építési szabályoknak megfelelő dupla ülepítős derítő

További kérdés, illetve a megtekintéssel kapcsolatban keressen bátran!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Igényelje hitelét nálunk! Bank semleges és díjmentes pénzügyi tanácsadással és teljes körű ingyenes hitel előminősítéssel és ügyintézéssel állunk rendelkezésére abban az esetben is, ha nem nálunk vásárol.
A standard banki feltételeknél kedvezőbben, akár a saját bankjánál is, egyedi kedvezményekkel. CSOK, babaváró, bármilyen állami támogatás, vagy a 3%-os kedvezményes hitel érdekli? Hívjon bizalommal, mi képben vagyunk az összes lehetőséggel, hogy Ön a legkedvezőbbet kaphassa, ami elérhető!

Referencia szám: HZ042518

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
1333 e Ft
1242 e Ft -7%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
80 M Ft m Ft
119 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre

Eladó ingatlanok a környékről

Budaörs
Eladó telek

Budaörs

43 M Ft
960 m²
0 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

89.9 M Ft
6 szoba
171 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

199 M Ft
5 szoba
186 m²
Szentendre
Eladó nyaraló

Szentendre

119 M Ft
5 szoba
116 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

79 M Ft
3 szoba
88 m²
Szentendre
Eladó nyaraló

Szentendre

91.5 M Ft
2 szoba
81 m²
Albertirsa
Eladó ipari ingatlan

Albertirsa

649 M Ft
1831 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

45 M Ft
3 szoba
50 m²
Szentendre
Eladó nyaraló

Szentendre

345 M Ft
5 szoba
162 m²
Halásztelek
Eladó téglalakás

Halásztelek

59.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Szentendre
Eladó nyaraló

Szentendre

99.5 M Ft
4 szoba
109 m²
Szigetszentmiklós
Eladó nyaraló

Szigetszentmiklós

40.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

87.5 M Ft
6 szoba
163 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

110 M Ft
4 szoba
162 m²
Nagykáta
Eladó nyaraló

Nagykáta

12 M Ft
2 szoba
56 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

26.5 M Ft
1 szoba
31 m²
Zebegény
Eladó nyaraló

Zebegény

130 M Ft
3 szoba
63 m²
Tápiószentmárton
Eladó nyaraló

Tápiószentmárton

17 M Ft
3 szoba
75 m²
Szentendre
Eladó nyaraló

Szentendre

59 M Ft
2 szoba
39 m²
Dunavarsány
Eladó ikerház

Dunavarsány

99.6 M Ft
4 szoba
115 m²
Halásztelek
Eladó nyaraló

Halásztelek

35 M Ft
2 szoba
20 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

15.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
Szentendre, Hajnal utca