Astora Márvány8

Eladó nyaraló
Nyíregyháza

+ 16 kép 1/19
10 990 000 Ft10.99 M Ft 407 037 Ft/m2
1 szoba
27 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 987 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 216
Áron Kulik
Dream House Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Nyíregyháza és Oros között, csendes zártkerti övezetben eladó egy 987 nm-es, két utcára nyíló hétvégi telek, amely kiváló lehet pihenésre, kertészkedésre vagy akár gazdálkodásra is.

A telken található egy 27 nm alapterületű, B30-as téglából épült kis ház, mely szoba, konyha és fürdőszoba helyiségekből áll. Az ingatlan felújítást igényel, azonban jó alapot biztosít egy hangulatos hétvégi ház kialakításához. Fűtése cserépkályhával megoldott.

A telek megközelítése földúton történik, az aszfaltos úttól körülbelül 300 méterre található.

Közművek és egyéb jellemzők:

Gázcsonk a telken belül
Fúrt kút az öntözéshez
16,3 nm-es tárolóépület, amely kisebb átalakítással akár garázsként is használható
Termő gyümölcsfák és szőlő a telken
Buszmegálló gyalog 10 perc sétára
Az ingatlan kizárólag készpénzes vevő részére eladó.

Ha nyugodt környezetben keres hétvégi telket vagy egy felújítható kis házat nagyobb telekkel, ez az ingatlan remek lehetőség lehet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

Nyaralók ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
407 e Ft
779 e Ft 48%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
10.99 M Ft m Ft
83 m Ft 87%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó nyaralók a környékről

Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

149.9 M Ft
4 + 2 szoba
202 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

52.5 M Ft
2 + 1 szoba
107 m²
Levelek
Eladó nyaraló

Levelek

34.9 M Ft
3 + 3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

149.9 M Ft
4 + 2 szoba
202 m²
Levelek
Eladó nyaraló

Levelek

34.9 M Ft
3 + 3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

149.9 M Ft
4 + 2 szoba
202 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

94.49 M Ft
4 szoba
130 m²
Rakamaz
Eladó nyaraló

Rakamaz

43.18 M Ft
2 szoba
110 m²
Rakamaz
Eladó nyaraló

Rakamaz

16.9 M Ft
0 + 2 szoba
40 m²
Rakamaz
Eladó nyaraló

Rakamaz

16.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

149.9 M Ft
4 + 2 szoba
202 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

10.9 M Ft
3 szoba
40 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

94.49 M Ft
4 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

89.49 M Ft
4 szoba
117 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

94.49 M Ft
4 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

56 M Ft
2 szoba
68 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

89.49 M Ft
4 szoba
117 m²
Levelek, Akác utca
Eladó nyaraló

Levelek

8.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Tiszalök
Eladó nyaraló

Tiszalök

44 M Ft
5 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

45 M Ft
1 szoba
24 m²
Nyíregyháza
Eladó nyaraló

Nyíregyháza

10.9 M Ft
3 szoba
40 m²
Nagycserkesz
Eladó nyaraló

Nagycserkesz

24.5 M Ft
3 szoba