Metrodom

Eladó nyaraló
Lakitelek

23 900 000 Ft23.9 M Ft 796 667 Ft/m2
2298 szoba
30 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 298 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 649
Borosné Hajnalka
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Befektetők figyelem!
Eladó Lakitelek-Tőserdőnegy 298 nm-es telken lévő, 30 nm-es, szigetelt, télen-nyáron lakható, felújított üdülőház, melyhez egy 18 nm-es fedett teraszis tartozik.
Amennyiben szeretne kevés pénzért egy saját, felújított nyaralót távol és mégis közel a város pörgésétől, gyógyfürdők, strandok közvetlen közelében, úgy hívjon, ne maradjon le róla!

Jellemzők:
- 298 nm önálló telek
- 2 szoba
- 30 nm szigetelt, fűthető ingatlan
- gázfűtés
- 18 nm fedett terasz
- parkolás az ingatlan területén lehetséges
- szaletli
- kerti tároló

- per-és tehermentes
- gyors birtokbaadás

Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
​Amennyiben eladó-kiadó ingatlana van, vagy finanszírozási megoldást keres, hívjon, megtaláljuk a legjobb lehetőséget önnek!
A HOUSE36 kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban tudok felvilágosítást nyújtani!
Hívjon bizalommal!
Szolgáltatásaink Kereső ügyfeleink számára INGYENESEK!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

Nyaralók ára Lakitelken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lakitelek m² ár
797 e Ft
509 e Ft -57%
Ennek az ára
Lakitelek átlagár
23.9 M Ft m Ft
29.3 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Lakitelek

Eladó ingatlanok a környékről

Nagybaracska
Eladó nyaraló

Nagybaracska

99.9 M Ft
7 szoba
213 m²
Tass
Eladó nyaraló

Tass

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Nagybaracska, Füzessziget
Eladó nyaraló

Nagybaracska

99.9 M Ft
6 szoba
213 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

52.9 M Ft
5 szoba
125 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

22.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

19.99 M Ft
3 szoba
52 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

40 M Ft
6 szoba
104 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

68.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

24.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Tiszakécske
Eladó nyaraló

Tiszakécske

29 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Újsolt
Eladó nyaraló

Újsolt

75 M Ft
2 szoba
50 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

44.99 M Ft
4 szoba
95 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

49.9 M Ft
5 szoba
125 m²
Baja
Eladó családi ház

Baja

33.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

40 M Ft
6 szoba
104 m²
Baja
Eladó nyaraló

Baja

31.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó nyaraló

Kiskunfélegyháza

14.9 M Ft
1 szoba
50 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

22.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

40 M Ft
6 szoba
104 m²
Lakitelek
Eladó nyaraló

Lakitelek

24.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Érsekcsanád
Eladó nyaraló

Érsekcsanád

27.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Dávod, Ady Endre utca 22
Eladó nyaraló

Dávod

9 M Ft
2 szoba
50 m²
Tiszakécske, Vízhányó János u