BAM Living

Eladó nyaraló
Kiskunlacháza

+ 17 kép 1/20
65 900 000 Ft65.9 M Ft 823 750 Ft/m2
3 + 2 szoba
80 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 370 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 205
Klingné Kovács Erzsébet
Immo1

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladó dunaparti ház Kiskunlacházán – okos fűtéssel és fedett terasszal!

Kiskunlacháza Duna-parti részén, 390 m²-es telken kínáljuk eladásra ezt a kb. 80 m²-es, hangulatos Kanadai fagerendás,duplaszigetelésű házikót, amely tökéletes választás lehet nyaralónak, vagy akár befektetésnek is.

Elrendezés:
– Nappali
– Konyha (új mosogatógéppel)
– Fürdőszoba (masszázszuhannyal)
– WC
– 2 szoba
– 3 félszoba

Felszereltség:
– Smart rendszerű, távirányítós elektromos fűtés
– Korszerűsített elektromos vezetékek és elosztók
– Fa nyílászárók
– Riasztórendszer
– Új kerítés elektromos kapuval
– 20 m²-es fedett terasz
– Kerti tároló
– Kerti csap, fúrt kút
– Palatető
– horgászoknak, vízparti élményekhez

Elhelyezkedés:
A ház nyugodt, természetközeli környezetben található, mégis minden fontos szolgáltatás elérhető a közelben.
– Autóval mindössze 10 perc a híres Ráckevei gyógyfürdő, ahol wellness és gyógykezelések várnak
– A közelben található egy hangulatos helyi piac, friss termékekkel és helyi különlegességekkel
– A környék egyik különlegessége a működő vízimalom, amely igazi ritkaság és kulturális érték

Ez az ingatlan ideális választás lehet azoknak, akik vízparti életre vágynak kompromisszumok nélkül, vagy egy különleges nyaralót keresnek Budapesttől alig 40 km-re.
16 m2-es Stéggel együtt 65 900 000.-Ft

Ne maradjon le róla!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

Nyaralók ára Kiskunlacházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunlacháza m² ár
824 e Ft
1026 e Ft 20%
Ennek az ára
Kiskunlacháza átlagár
65.9 M Ft m Ft
64.9 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunlacháza

Eladó nyaralók a környékről

Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

30 M Ft
1 szoba
50 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

118 M Ft
3 + 1 szoba
92 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

36.9 M Ft
1 + 2 szoba
29 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

30 M Ft
1 szoba
50 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

25 M Ft
2 szoba
34 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

36.9 M Ft
1 + 2 szoba
29 m²
Zebegény
Eladó nyaraló

Zebegény

130 M Ft
3 szoba
63 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

9.9 M Ft
0 + 2 szoba
30 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

30 M Ft
1 szoba
50 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

30 M Ft
1 szoba
50 m²
Páty
Eladó nyaraló

Páty

34.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

118 M Ft
3 + 1 szoba
92 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

26.5 M Ft
1 szoba
31 m²
Vác
Eladó nyaraló

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

118 M Ft
3 + 1 szoba
92 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

36.9 M Ft
1 + 2 szoba
29 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

110 M Ft
4 szoba
162 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

15.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

36.9 M Ft
1 + 2 szoba
29 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

118 M Ft
3 + 1 szoba
92 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

25.5 M Ft
1 + 3 szoba
85 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

115 M Ft
3 szoba
110 m²