Seven Pearl

Eladó nyaraló
Harkány

+ 7 kép 1/10
34 990 000 Ft34.99 M Ft 437 375 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 212 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999180
Sági Rita Barbara
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladó kétszintes üdülőház saját kerttel Harkány üdülőövezetében!Harkány kedvelt üdülőterületén eladóvá vált egy belső kétszintes kialakítású, 80 m²-es hangulatos házikó, amelyhez 212 m²-es saját használatú kert tartozik.Az ingatlan elrendezése praktikus és kényelmes, akár állandó lakhatásra is alkalmas:Alsó szint:konyhaétkezőnappali egy légtérbenfürdőszoba WC-velFelső szint:két hálószobanappali / társalgókülön WCA ház fűtéséről egy vízteres kandalló gondoskodik, amely radiátorokon keresztül biztosítja a központi fűtést az egész ingatlanban. Emellett minden helyiség klímaberendezéssel felszerelt, amelyek hűtésre és fűtésre egyaránt használhatók, így az ingatlan egész évben komfortosan lakható.A kert ideális pihenésre, kertészkedésre vagy családi kikapcsolódásra.Az ingatlan kiváló választás:nyaralónak,befektetésnek,vagy akár állandó otthonnak is Harkány közkedvelt környezetében.További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

34990000 Ft
Várom hívását! Keressen ! Segítek! 06205425874

Referencia szám: HZ014538-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Harkányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Harkány m² ár
437 e Ft
584 e Ft 25%
Ennek az ára
Harkány átlagár
34.99 M Ft m Ft
35.7 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Harkány

Eladó nyaralók a környékről

Cserkút
Eladó nyaraló

Cserkút

10.99 M Ft
2 szoba
30 m²
Pécs, Zsebedomb, Mezsgye dűlő
Eladó nyaraló

Pécs

20 M Ft
1 szoba
60 m²
Gyód
Eladó nyaraló

Gyód

22 M Ft
1 szoba
30 m²
Bár
Eladó nyaraló

Bár

15 M Ft
2 szoba
46 m²
Mohács
Eladó nyaraló

Mohács

42.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Harkány
Eladó nyaraló

Harkány

23.9 M Ft
9 szoba
165 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Lejtő dűlő
Eladó nyaraló

Pécs

3.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Mohács
Eladó nyaraló

Mohács

39 M Ft
4 szoba
91 m²
Harkány
Eladó nyaraló

Harkány

26.7 M Ft
4 szoba
55 m²
Mohács
Eladó nyaraló

Mohács

6.8 M Ft
2 szoba
25 m²
Harkány, Vörösmarty Mihály utca
Eladó nyaraló

Harkány

44.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Harkány
Eladó nyaraló

Harkány

49.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Harkány
Eladó nyaraló

Harkány

22.99 M Ft
1 szoba
29 m²
Harkány
Eladó nyaraló

Harkány

34.99 M Ft
3 szoba
80 m²
Harkány, Terehegyi utca
Eladó nyaraló

Harkány

16.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Bár
Eladó nyaraló

Bár

19.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Mohács
Eladó nyaraló

Mohács

42.5 M Ft
2 szoba
100 m²
Harkány, Béke utca
Eladó nyaraló

Harkány

57.9 M Ft
4 + 1 szoba
86 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Lejtő dűlő
Eladó nyaraló

Pécs

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Harkány
Eladó nyaraló

Harkány

12.4 M Ft
1 szoba
17 m²
Harkány
Eladó nyaraló

Harkány

39 M Ft
3 szoba
69 m²
Mohács
Eladó nyaraló

Mohács

22.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Magyarhertelend
Eladó nyaraló

Magyarhertelend

24.9 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Harkány
Eladó nyaraló

Harkány