Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Dunaharaszti, Paradicsom-sziget, szinte vízparti faház eladó!
Dunaharaszti egyik legszebb részén, a Paradicsom szigeten, a Soroksári-Ráckevei Duna-ág és a Duna-Tisza csatorna ölelésében, közel a vízparthoz eladó egy tetőtér-beépítéses, 68 m2-es, 2,5 szobás faház. Az alsó szinten vagy egy szoba, és egy fél szoba (ami külön bejárattal is használható), a felső szinten pedig egy nagy szoba. A tetőtéri szoba kintről külön lépcsőn közelíthető meg. A 352 m2-es telek szépen gondozott, a nyári melegben egy nagy diófa ad hűsítő árnyékot.
A fedett teraszon (10 m2) ücsörögve igazi kikapcsolódásban lehet részünk, akár egy finom kávé/tea, akár egy pohár finom bor társaságában is.
Igazi csendes, madárcsicsergős környezet!
Minden közmű a házban, gázcsonk a telken belül. Az ablakok redőnyösek, a tetőtér egy légtér, az új tulajdonos kedve szerint alakíthatja ki saját igényeinek megfelelően.
Sokan laknak már a környéken állandó jelleggel, így ideális választás akár hétvégi háznak, akár állandó otthonnak! Természetközeli, mégis elérhető közelségben!
Amennyiben még kérdése lenne, vagy megtekintené az ingatlant, várom hívását, jöjjön el, és nézze meg ezt a bájos kis házat a meseszép környezetével!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 06. Utoljára módosítva: 2025. 05. 06.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Dunaharaszti