NapForrás 20 - Buda

Eladó nyaraló
Dömsöd

+ 8 kép 1/11
17 500 000 Ft17.5 M Ft 760 870 Ft/m2
2 szoba
23 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 393 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Toldi-Csiszár Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Ha egy csendes, természetközeli helyet keres a Duna közelében, ahol saját nyaralót, hétvégi házat vagy akár egy teljesen új otthont alakíthat ki, akkor ez az ingatlan remek lehetőség.

Eladásra kínálunk Dömsöd nyugodt, családi házas részén egy 393 m²-es telket, amelyen jelenleg egy felújítandó vagy bontandó faház/tégla épület található. Az ingatlan legnagyobb értéke a kiváló elhelyezkedés, a nyugalom és a vízpart közelsége, így ideális lehet nyaraló vagy horgászparadicsom kialakítására.

A telek különlegességei
A kertben egy hangulatos kis halastó található.. A természetes környezet és a csend igazi nyugalmi szigetet teremt a mindennapokból kiszakadva.

A telek további értéke egy száraz, masszív pince, amely akár új épület alapjaként is használható, így kiváló kiindulópont lehet egy új nyaraló vagy családi ház építéséhez.

Főbb adatok
Telek mérete: 393 m²
Ház kb . 23 nm
Pince: kb. 36 m² (kb. 6 × 6 m, a talajszint fölé emelve kb. 40 cm-rel)

Beépíthetőség: 30%

Parkolás: saját kocsibeálló

Közművek és adottságok
víz
villany
csatorna
internet
fúrt kút csonk, melyben már kb. 2,5 méternél látható a víz, így ideális lehet kertöntözéshez vagy a halastó fenntartásához

Környezet – természet és nyugalom

Az ingatlan csendes utcában, barátságos szomszédokkal körülvéve található.
50 méterre a Duna egyik holtága, kiváló horgászási és pihenési lehetőséggel
Pár perc sétára: kisbolt, orvosi rendelő, gyógyszertár, ATM
valamint a Kis-Duna, sétány, strand és étterem

Közlekedés
51-es főút könnyen elérhető
rendszeres busz járatok

Ez az ingatlan ideális választás lehet mindazok számára, akik vízpart közeli nyaralót szeretnének, vagy egy saját elképzelések szerint felépített házban képzelik el a pihenést a természet közelében.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
Segítek a megtekintésben és szükség esetén a teljes ügyintézésben is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Nyaralók ára Dömsödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dömsöd m² ár
761 e Ft
747 e Ft -2%
Ennek az ára
Dömsöd átlagár
17.5 M Ft m Ft
34.4 m Ft 49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dömsöd

Eladó nyaralók a környékről

Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

79 M Ft
1 + 2 szoba
41 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

27.9 M Ft
2 szoba
83 m²
Leányfalu, Rózsahegyi utca
Eladó nyaraló

Leányfalu

69 M Ft
4 szoba
157 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

110 M Ft
4 szoba
162 m²
Kóka, Zártkert
Eladó nyaraló

Kóka

7.5 M Ft
1 szoba
22 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

18.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

16.9 M Ft
2 szoba
33 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

51.9 M Ft
2 + 1 szoba
30 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

26.5 M Ft
1 szoba
31 m²
Páty
Eladó nyaraló

Páty

34.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

51.9 M Ft
2 + 1 szoba
30 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

9.9 M Ft
0 + 2 szoba
30 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

20 M Ft
1 + 2 szoba
36 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

39.9 M Ft
4 szoba
60 m²
Tápiószentmárton, Zártkert
Eladó nyaraló

Tápiószentmárton

11 M Ft
0 + 2 szoba
32 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

24.9 M Ft
3 szoba
46 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

20 M Ft
3 szoba
36 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

49 M Ft
2 szoba
85 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

19.99 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
Nagykáta
Eladó nyaraló

Nagykáta

12 M Ft
2 szoba
56 m²
Halásztelek
Eladó nyaraló

Halásztelek

35 M Ft
2 szoba
20 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

25 M Ft