Aerogate Homes

Eladó nyaraló
Délegyháza

+ 12 kép 1/15
77 300 000 Ft77.3 M Ft 1 104 286 Ft/m2
3 szoba
70 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1500 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 423
Hackenberger Rita
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Délegyházán, a település központjától karnyújtásnyira, átmenő forgalomtól mentes, csendes és nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy per- és tehermentes, jogilag rendezett ingatlant. A főépület nettó 70 m2-es, amelyben két szoba, előszoba, konyha nappalival és fürdőszoba található. Az otthon az elmúlt években több felújításon is átesett, a tetőszerkezet Bramac cserépfedést kapott, így állandó lakhatásra teljes mértékben alkalmas, akár egy tisztasági festést követően azonnal költözhető.

A komfortot villany (3 fázis), hidroforos vízellátás udvari kerti csapokkal, ozmózisos víztisztító, villanybojler, valamint alternatív fűtési megoldásként cserépkályha és két hűtő-fűtő inverteres klíma biztosítja. A szennyvíz derítőbe vezetett, az udvaron pedig gyűrűs kút is található.

Az ingatlanhoz több melléképület is tartozik: egy 25 m2-es, 75-80%-os készültségű házrész (szoba, fürdő, tároló), amely a befejezést követően akár két generáció együttélésére is alkalmas lehet, egy 14 m2-es alápincézett kamra, egy 20 m2-es tároló, egy 15 m2-es lemezgarázs, kerti WC és két fedett terasz.
Igény esetén az udvart körülölelő szántóterület is megvásárolható vagy akár bérelhető is. A mindennapi élethez szükséges intézmények bolt, iskola, bölcsőde, posta, cukrászda, buszmegálló , 1 km-es körzetben megtalálhatók, míg a nagyobb bevásárlóközpontok 15-20 km-re érhetők el. A környező tavak, a Kis-Duna közelsége és a lovaglási lehetőségek pedig kiváló szabadidős programokat biztosítanak a természet kedvelőinek.

Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik nyugodt, zöldövezeti környezetben keresnek állandó otthont vagy akár többgenerációs együttélésre alkalmas megoldást Délegyházán.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, kérem keressen nyugodtan a hét bármely napján! Irodánk teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Délegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Délegyháza m² ár
1104 e Ft
813 e Ft -36%
Ennek az ára
Délegyháza átlagár
77.3 M Ft m Ft
80.5 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Délegyháza

Eladó ingatlanok a környékről

Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

39.9 M Ft
2 szoba
28 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

139.9 M Ft
4 + 1 szoba
167 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

77.3 M Ft
3 szoba
70 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

180 M Ft
6 szoba
240 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

58 M Ft
4 szoba
90 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

18.2 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

92.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

77.3 M Ft
1 + 1 szoba
80 m²
Kóka, Zártkert
Eladó nyaraló

Kóka

7.5 M Ft
1 szoba
22 m²
Biatorbágy, Csókaszőlő köz 68
Eladó telek

Biatorbágy

10.9 M Ft
818 m²
0 m²
Tápiószentmárton
Eladó nyaraló

Tápiószentmárton

17 M Ft
3 szoba
75 m²
Halásztelek
Eladó nyaraló

Halásztelek

35 M Ft
2 szoba
20 m²
Nagykáta
Eladó nyaraló

Nagykáta

12 M Ft
2 szoba
56 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

58 M Ft
4 szoba
90 m²
Vác
Eladó nyaraló

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Budaörs, Gyár utca
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

410 M Ft
1200 m²
965 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

398 M Ft
7 szoba
400 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

24.9 M Ft
2 szoba
144 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

25 M Ft
2 szoba
34 m²
Szigetszentmiklós
Eladó nyaraló

Szigetszentmiklós

40.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Újszilvás
Eladó családi ház

Újszilvás

35 M Ft
3 szoba
80 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

20 M Ft
3 szoba
66 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

22.9 M Ft
3 szoba
53 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

108.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Nagyhegyes
Eladó családi ház

Nagyhegyes

54.99 M Ft
2 szoba