Astora Márvány8

Eladó nyaraló
Budapest, XI. kerület

+ 17 kép 1/20
25 500 000 Ft25.5 M Ft 1 275 000 Ft/m2
1 szoba
20 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Telekméret: 367 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 426
Némethné Tausz Beatrix
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

XI. kerület, Kamaraerdőn zártkerti övezetben eladó osztatlan közös telken 367 m2-es telekrész kb. 20 nm-es faházzal, mely minden oldalról kerítéssel határolt.
A telken vízvételi lehetőség fúrt kútból van, ami a házba is be van vezetve.
Villany van az ingatlanban, a ház fűtése elektromos, hűtő-fútő klíma készülékkel. A faház alsó szintjén ki lett alakítva egy kis fürdőszoba és egy mini konyha.
A telken belül gépkocsi beálló.
A környék csendes, nyugodt barátságos. A kert fákkal, bokrokkal, növényekkel benőtt, nagyon szép állapotú.
Tömegközlekedéstől (87, 187 busz, 41 villamos) kb. 5 perces séta távolságra, gépkocsival nem aszfaltos úton (murvás) csak pár száz métert kell megtenni a Repülőtéri úttól. M1-M7 3 percre, Tesco, LIDL, ALDI, Praktiker szintén.
Jelenleg nem építési terület. A telek szomszédjában nagyon szép lakóház található.
Pihenésre, nyaralásra, de befektetésnek is különösen jó lehetőség!
Az ingatlan nem hitelezhető. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396327

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

Nyaralók ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1275 e Ft
1115 e Ft -14%
Ennek az ára
Budapest átlagár
25.5 M Ft m Ft
79.4 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

63.7 M Ft
2 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

390 M Ft
4 szoba
247 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

107 M Ft
2 szoba
100 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

131 M Ft
5 + 2 szoba
165 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

125 M Ft
5 szoba
160 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

49.75 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

118.8 M Ft
2 szoba
49 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

168 M Ft
5 szoba
130 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIV. kerület

189.9 M Ft
210 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

52 M Ft
1 szoba
42 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.999 M Ft
1 + 1 szoba
48 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület