Metrodom

Eladó nyaraló
Biatorbágy

+ 7 kép 1/10
39 500 000 Ft39.5 M Ft 1 519 231 Ft/m2
2 szoba
26 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 2750 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Komfort: Félkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 901
Szebeni Zoltán
Max-Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Biatorbágyon a Szarvas hegyen, közel a lakóövezethez, aszfalt úton megközelíthető, 2750nm-es, 60m-es utcafronttal rendelkező, elvehetetlen panorámás telek eladó. Az ingatlanon két nyaraló épület is található, mely lehetőséget nyújt az ott alvásra, a fedett nagy terasz pedig baráti összejövetelekre is alkalmas. Gyönyörű panoráma a viaduktra és a környező hegyekre. Háromszázalékos beépíthetőség, elektromosság bekötve, vízellátás esővízgyűjtővel megoldott. Ez az ingatlan garancia a kikapcsolódásra.
Ajánljuk a természetet, friss levegőt, nyugalmat kedvelőknek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

Nyaralók ára Biatorbágyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Biatorbágy m² ár
1519 e Ft
764 e Ft -99%
Ennek az ára
Biatorbágy átlagár
39.5 M Ft m Ft
27.6 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Biatorbágy

Eladó ingatlanok a környékről

Taksony
Eladó ikerház

Taksony

56.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

76 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószentmárton
Eladó nyaraló

Tápiószentmárton

17 M Ft
3 szoba
75 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

85 M Ft
3 szoba
78 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

18.5 M Ft
1 + 3 szoba
56 m²
Biatorbágy
Eladó nyaraló

Biatorbágy

15 M Ft
1 szoba
30 m²
Biatorbágy
Eladó nyaraló

Biatorbágy

23 M Ft
2 szoba
44 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

129.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Szigetcsép
Eladó ikerház

Szigetcsép

124.9 M Ft
4 szoba
154 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

95.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Vác
Eladó nyaraló

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Sóskút, Hegy utca
Eladó családi ház

Sóskút

160 M Ft
4 szoba
190 m²
Szigetszentmiklós
Eladó nyaraló

Szigetszentmiklós

40.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Biatorbágy, Mészáros dűlő
Eladó nyaraló

Biatorbágy

11.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

39.9 M Ft
4 szoba
60 m²
Biatorbágy
Eladó nyaraló

Biatorbágy

31 M Ft
2 szoba
21 m²
Szentmártonkáta
Eladó családi ház

Szentmártonkáta

53 M Ft
2 szoba
120 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

18.2 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

157 M Ft
9 + 1 szoba
217 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós