Seven Pearl

Eladó nyaraló
Balatonboglár

+ 17 kép 1/20
380 000 000 Ft380 M Ft 1 544 715 Ft/m2
6 szoba
246 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3685815005
Szétag Tímea
Duna House - Fonyód

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

*** ELEGÁNS LOKÁCIÓBAN***Balatonbogláron eladó egy exkluzív, szemet gyönyörködtető, ÖRÖK PANORÁMÁS, VÍZPART  közeli LUXUS nyaraló. 
Az ingatlan 2022-ben, téglából épült, szigetelt, kétszintes, nagyon tágas, és csendes környéken található. A nyaraló kialakítása gondos tervezés eredménye, ahol minden helység a kényelem és a funkcionalitás jegyében született.A modern fali díszelemek, kristály világítástechnika, magas minőségű márvány burkolatok, napfényes terek, letisztult berendezések kiválóan ötvözik a praktikumot, és az esztétikumot. A nyaraló panorámás kilátásának köszönhetően a nap minden szakaszában élvezheti a lélegzetelállító vízparti látványt.

Az ingatlan elosztása: tágas előszoba, vendég mosdó, teraszkapcsolatos, galériás, amerikaikonyhás nappali, kamra, szoba, fürdőszoba-mellékhelyiség, gépészeti helyiség -mosókonyhával. Az emeleti részen, 3 szoba, 2 fürdőszoba- mellékhelyiség, gardróbszoba, terasz melyből csodálatos BALATONI PANORÁMA tárul elénk. Az ingatlan melegéről a modern, hőszivattyús padlófűtés, minden helységben egyedi szabályozással rendelkezik, illetve a hűtéséről hűtő-fűtő klíma gondoskodik. 
A 242 nm -es nyaraló, egy 600 nm-es, körben füvesített, kiépített automata öntözőrendszerrel ellátott, összközműves telken helyezkedik el. 
A tulajdonosok kényelmét egy elektromos kapurendszer szolgálja, biztonságról kamera rendszer gondoskodik.Az ingatlant gépesített konyhabútor, minőségi burkolatok, egyedi gyártású, 3 rétegű üvegezéssel rendelkező tolóajtók, elektromos alu redőnyök, szúnyoghálóval, árnyékolókkal jellemzi. 

Amennyiben kínálatom felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal elérhetőségeim egyikén, a hét bármely napján! 
AZ INGATLAN ÁRA NETTO ÁR, melyre még a 27% ÁFA fizetendő!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Balatonbogláron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonboglár m² ár
1545 e Ft
1565 e Ft 1%
Ennek az ára
Balatonboglár átlagár
380 M Ft m Ft
201.4 m Ft -89%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonboglár

Eladó nyaralók a környékről

Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

139.4 M Ft
4 szoba
139 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

232.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

134.99 M Ft
4 szoba
81 m²
Balatonfenyves, Vörösmarty utca
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

119 M Ft
6 szoba
186 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

65 M Ft
1 szoba
50 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

32 M Ft
4 szoba
48 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

46.5 M Ft
1 szoba
30 m²
Balatonboglár
Eladó nyaraló

Balatonboglár

26.5 M Ft
1 szoba
22 m²
Balatonboglár
Eladó nyaraló

Balatonboglár

280 M Ft
10 szoba
300 m²
Balatonboglár
Eladó nyaraló

Balatonboglár

49.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Balatonboglár
Eladó nyaraló

Balatonboglár

135 M Ft
5 szoba
207 m²
Balatonboglár
Eladó nyaraló

Balatonboglár

265 M Ft
8 szoba
114 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Balatonboglár
Eladó nyaraló

Balatonboglár

65.9 M Ft
4 szoba
154 m²
Balatonboglár
Eladó nyaraló

Balatonboglár

24.9 M Ft
1 szoba
27 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

249 M Ft
4 + 4 szoba
80 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Szólád
Eladó nyaraló

Szólád

57.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonboglár
Eladó nyaraló

Balatonboglár

199 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
Balatonboglár
Eladó nyaraló

Balatonboglár