Seven Pearl

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Zsombó

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 3 kép 1/6
40 000 000 Ft40 M Ft 571 429 Ft/m2
1 szoba
70 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662770700
Dr. Rozgonyi Ákos
Duna House - Szeged, Brüsszeli körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Kiváló Befektetési Lehetőség Zsombón: Teljesen Felszerelt Szeszfőzde Eladó

Kivételes lehetőség kínálkozik Zsombó határában, ahol egy teljesen felszerelt szeszfőzde várja új tulajdonosát. Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik beruházást keresnek, vagy saját vállalkozásukat szeretnék elindítani, esetleg továbbfejleszteni.

A kínált ingatlan jellemzői:

Tágas Terület: Az ingatlan összesen 450 négyzetméteren terül el, amelyen belül egy 70 négyzetméteres szeszfőzde épület található. A bekerített udvar bőséges helyet biztosít az üzemeltetéshez és a további fejlesztési lehetőségekhez. Továbbá az ingatlanhoz tartozik egy 2490 négyzetméteres szántóföld, amely további bővítési lehetőségeket és jövőbeli fejlesztéseket kínál.

A szeszfőzde minden szükséges berendezéssel rendelkezik, így az új tulajdonos számára az üzemelés azonnal megkezdhető.

Az épületben wc és zuhanyzó is található, biztosítva ezzel a kényelmet és a megfelelő higiéniai feltételeket.

Ez az ingatlan tökéletes lehetőséget nyújt befektetőknek, valamint azoknak, akik egy stabil és jól felkészített vállalkozás alapjait keresik. Azonnal kezdheti a szeszfőzést, és kihasználhatja a hely adta fejlesztési lehetőségeket.

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Zsombón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zsombó m² ár
571 e Ft
420 e Ft -36%
Ennek az ára
Zsombó átlagár
40 M Ft m Ft
13.7 m Ft -191%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zsombó

Eladó ingatlanok a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Zsombó
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zsombó

1.49 M Ft
Szeged
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szeged

720 M Ft
15.08 ha
0 m²
Domaszék
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Domaszék

2.99 M Ft
Zsombó
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zsombó

40 M Ft
70 m²
66 m²
Zsombó
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zsombó

3.29 M Ft
8559 m²
0 m²
Szeged
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szeged

7.5 M Ft
1.55 ha
0 m²
Szeged
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szeged

3.6 M Ft
632 m²
Ópusztaszer
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ópusztaszer

10 M Ft
2.78 ha
0 m²
Kiszombor
Eladó családi ház

Kiszombor

23.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Mórahalom
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Mórahalom

125 M Ft
8000 m²
480 m²
Röszke
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Röszke

4.99 M Ft
2 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

42.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Zsombó
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zsombó

5.6 M Ft
2856 m²
Zsombó
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zsombó

10.99 M Ft
1560 m²
0 m²
Ópusztaszer
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ópusztaszer

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó sorház

Szeged

89.9 M Ft
5 szoba
84 m²
Zsombó
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zsombó

3.29 M Ft
6718 m²
0 m²
Zsombó
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zsombó

7.5 M Ft
1.52 ha
0 m²
Zsombó
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zsombó

9.4 M Ft
Szatymaz
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szatymaz

15.7 M Ft
2800 m²
65 m²
Szeged
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szeged

22 M Ft
4.67 ha
Zsombó
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zsombó

3.9 M Ft
8559 m²
0 m²
Zsombó
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zsombó

6.2 M Ft
1334 m²
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Újkígyós
Eladó családi ház

Újkígyós

29.9 M Ft
4 szoba
145 m²
Tokaj
Eladó családi ház

Tokaj

125 M Ft
9 szoba
230 m²
Parád
Eladó családi ház

Parád

25 M Ft
2 szoba
80 m²
Vértesboglár, Dózsa utca
Eladó családi ház