River Life

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Zalaegerszeg

+ 2 kép 1/5
22 000 000 Ft22 M Ft 850 Ft/m2
2.59 ha

Részletes adatok

Telekméret: 25875 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nikitscher-Rigó Diána
Otthon Centrum - Zalaegerszeg - Kossuth út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Zalaegerszeg-Neszelén kínálok megvételre 2,5 hektáros szántó besorolású területet. A hatalmas területet belterületi besorolású családiházas övezet határolja.

Jellemzői:
- Besorolása: Gip-3 és Má-3
- 25 875 nm nagyságú sík
- Aaszfaltos úton megközelíthető
- 47.09 arany korona értékű

További kérdés esetén hívjon!

Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinek. Szakszerű tanácsadással, kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!

Hirdetés feltöltve: 2024. 07. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
1 e Ft
399 e Ft 100%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
22 M Ft m Ft
14.1 m Ft -56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg

Eladó ingatlanok a környékről

Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

39.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Kerkateskánd
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kerkateskánd

3.7 M Ft
1 szoba
21 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

26 M Ft
1 szoba
33 m²
Rigyác
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Rigyác

4.5 M Ft
1 + 2 szoba
35 m²
Rigyác
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Rigyác

6 M Ft
8786 m²
50 m²
Letenye
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Letenye

50 M Ft
2 ha
0 m²
Zalasárszeg
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zalasárszeg

10.5 M Ft
1.49 ha
0 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

27.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

71.27 M Ft
2 szoba
64 m²
Csonkahegyhát
Eladó családi ház

Csonkahegyhát

25.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Szepetnek
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szepetnek

4.7 M Ft
1.1 ha
0 m²
Zalaegerszeg
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zalaegerszeg

72 M Ft
2 szoba
Belezna
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Belezna

3.9 M Ft
2284 m²
39 m²
Szentgyörgyvár
Eladó nyaraló

Szentgyörgyvár

14.99 M Ft
1 + 2 szoba
40 m²
Zalaegerszeg
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zalaegerszeg

7.9 M Ft
2018 m²
0 m²
Zalaegerszeg, Nincs utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Zalaegerszeg

12.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Nagykanizsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykanizsa

10.5 M Ft
1.53 ha
0 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

79 M Ft
5 szoba
122 m²
Nagykanizsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykanizsa

1.7 M Ft
2538 m²
Zajk
Eladó mezogazdasagi ingatlan