Astora Olive Club House

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Paks

+ 5 kép 1/8
13 000 000 Ft13 M Ft 464 286 Ft/m2
1 szoba
28 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 1721 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3675815009
Sólya Enikő
Duna House - Paks

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Eladó hangulatos négy évszakos hétvégi ház Paks-Cseresznyéspusztán saját kis erdei menedék!

2000-ben épült cseh poniklec faház, folyamatosan karbantartott, 28 m²-es fa szerkezetű házikó, beépített tetőtérrel. Az alsó szinten tágas nappali-konyha és fürdőszoba, fent pedig két meghitt hálófülke várja új tulajdonosát. A hangulatot a kandalló teszi teljessé, ami hűvösebb napokon is barátságos meleget biztosít, emellett az ingatlan klímával is felszerelt. Az épület alatt téglázott pince található, itt került elhelyezésre a házivízmű is.

A ház egy 1721 m²-es, tágas telken áll, mely ideális kertészkedéshez, pihenéshez vagy akár kisebb gazdálkodáshoz. Körbeveszi a csend, a friss levegő és a természet, mégis könnyen megközelíthető Pakstól pár percre.

Kiknek ajánljuk?
- Városi családoknak, akik hétvégén szeretnének elvonulni a nyugalomba- Természetkedvelő pároknak, akik saját kertben, madárcsicsergés mellett pihennének- Azoknak, akik hobbi- vagy alkotóműhelyt keresnek egy inspiráló környezetben

Ne hagyja ki, ha egy meghitt, karbantartott, azonnal használható hétvégi házat keres nagy telekkel és igazi vidéki hangulattal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Pakson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Paks m² ár
464 e Ft
266 e Ft -74%
Ennek az ára
Paks átlagár
13 M Ft m Ft
70.6 m Ft 82%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Paks

Eladó ingatlanok a környékről

Szekszárd, Pál utca
Eladó családi ház

Szekszárd

8.4 M Ft
2 szoba
40 m²
Szekszárd
Eladó családi ház

Szekszárd

94.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Dunaföldvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Dunaföldvár

0.8 M Ft
2090 m²
0 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

4.9 M Ft
2471 m²
0 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

10 M Ft
25 m²
Értény
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Értény

65 M Ft
3 szoba
150 m²
Szekszárd, Szőlőhegy, Fagyöngy
Eladó téglalakás

Szekszárd

49.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

110 M Ft
19.28 ha
0 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

26 M Ft
1500 m²
0 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

350 M Ft
14.92 ha
0 m²
Bölcske
Eladó családi ház

Bölcske

38 M Ft
3 szoba
90 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

15.5 M Ft
1500 m²
0 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

18.5 M Ft
6000 m²
0 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

21.45 M Ft
2 szoba
40 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

230 M Ft
8.51 ha
0 m²
Tamási
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Tamási

200 M Ft
4.98 ha
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

230 M Ft
8.5 ha
Udvari
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Udvari

650 M Ft
77.14 ha
0 m²
Szekszárd
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szekszárd

6.9 M Ft
737 m²
0 m²
Dunaföldvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Dunaföldvár

7.9 M Ft
2.04 ha
0 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Paks

4.5 M Ft
854 m²
0 m²
Paks
Eladó mezogazdasagi ingatlan