Astora Art House

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Nagykőrös

+ 13 kép 1/16
85 000 000 Ft85 M Ft 944 444 Ft/m2
3 szoba
90 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 4316 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815028
Károly-Fülöp Szilvia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Eladó NAGYKŐRÖS közelében, hangulatos tanya az erdő ölelésében!
Ez a különleges birtok egy 90 nm-es főépületből (nappali + 2 szoba) és egy 90 nm-es vendégházból áll, így bőven jut hely a családnak, barátoknak vagy akár vendégfogadásra.
A saját medence igazi felüdülés a nyári melegben, miközben az erdő biztonságos, nyugodt menedéket nyújt.
Tágas, otthonos belső terek.
Külön vendégház vendégeknek vagy kiadásra.
Erdő közelsége, teljes nyugalom.
Saját medence a kikapcsolódáshoz.
Ez a tanya nem csupán egy ingatlan életérzés.
Egy hely, ahol megáll az idő, és a természet harmóniája visszaadja azt, amit a rohanó hétköznapok elvesznek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Nagykőrösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykőrös m² ár
944 e Ft
528 e Ft -79%
Ennek az ára
Nagykőrös átlagár
85 M Ft m Ft
33.4 m Ft -155%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykőrös

Eladó mezogazdasagi ingatlanok a környékről

Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

12 M Ft
2 szoba
60 m²
Szada, Székely Bertalan út
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szada

8.5 M Ft
1.6 ha
0 m²
Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

13.8 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

8 M Ft
3352 m²
Kiskunlacháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunlacháza

170 M Ft
17.3 ha
Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

59.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pomáz
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pomáz

45 M Ft
1.3 ha
Szentendre, Nincs utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szentendre

6.56 M Ft
937 m²
Pilis
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

149.9 M Ft
11 szoba
240 m²
Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

15 M Ft
2 szoba
60 m²
Albertirsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Albertirsa

39.99 M Ft
6 szoba
160 m²
Isaszeg
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Isaszeg

4.8 M Ft
1.37 ha
0 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

89.5 M Ft
1 szoba
60 m²
Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

12 M Ft
5.36 ha
0 m²
Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

12 M Ft
Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

15 M Ft
2 szoba
60 m²
Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

35.5 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

35.5 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Nagykőrös, Külterület
Eladó mezogazdasagi ingatlan