A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Felsőöregszőlőkben, két részre osztott, összesen 2160 m2-es hobbi telek eladó. A telek nagyobbik felén akác erdő, gyümölcsfák: barack, dió, szőlő, ribizli található, valamint ez a terület villany közművel ellátott. Mindkét telek fúrt kúttal rendelkezik . Bővebb információért keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2024. 07. 10. Utoljára módosítva: 2025. 04. 01.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kiskunhalas