Astora Olive Club House

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Kecskemét

+ 3 kép 1/6
89 900 000 Ft89.9 M Ft 681 061 Ft/m2
3 szoba
132 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 90067 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 649
Bendéné Lampé Nóra
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Az 5-ös főút mellett eladó egy 132 m2-es tanya, 9 HA földterülettel!

Jellemzői:

Nappali + 2 szoba
2010-ben teljesen fel lett újítva
132 m2
felújított fürdőszoba
diófa kültéri és beltéri nyílászárók
vegyestüzelésű kazán (2 éves)
9,067 hektár földterület
80 m2 melléképület
vegyes falazat, tégla alap
villany, fúrt kutak
77 m3-es fúrt kút
fólia sátrak
vezetékek cserélve lettek

A tulajdonos kérésére az ingatlan bemutatása egy személyes konzultáció után történik, ahol részletes tájékoztatást kaphat az ingatlan paramétereiről és egyéb kényelmi szolgáltatásairól!Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
681 e Ft
567 e Ft -20%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
89.9 M Ft m Ft
71 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó mezogazdasagi ingatlanok a környékről

Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

52.5 M Ft
4 szoba
125 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

24 M Ft
5 szoba
200 m²
Jászszentlászló
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Jászszentlászló

42 M Ft
5 szoba
128 m²
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

4.5 M Ft
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

249 M Ft
12.87 ha
Ladánybene
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ladánybene

51.9 M Ft
3 szoba
127 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

24 M Ft
5 szoba
200 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

120 M Ft
2 szoba
100 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

24.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

42.9 M Ft
1 szoba
800 m²
Szabadszállás, Nincs utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szabadszállás

6.5 M Ft
1.52 ha
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

34.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Pálmonostora, Bánhididűlő
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pálmonostora

2.69 M Ft
40 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

89 M Ft
6.3 ha
130 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

170 M Ft
15.57 ha
252 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

28.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

5.3 M Ft
828 m²
0 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

300 M Ft