River Life

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Délegyháza

+ 17 kép 1/20
650 000 000 Ft650 M Ft 1 203 704 Ft/m2
13 szoba
540 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 12296 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 574
Ilucán Tünde
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

EXKLUZÍV TÓPARTI BIRTOK Délegyházán!!

Eladó egy rendkívül különleges, minden igényt kielégítő, 12 296 négyzetméteres tóparti birtok, melyen két különálló tégla lakóépület található, melyek belső galériával rendelkeznek, valamint 8 darab 30 négyzetméteres, hőszigetelt faház, kínálva ezzel kiváló lehetőséget magánrezidenciának, vagy akár turisztikai, illetve céges hasznosításra is.
Az ingatlan egyedi értékei miatt tökéletes választás azoknak, akik egy nyugodt, természetközeli helyen szeretnének élni, de nem szeretnének lemondani a luxusról és a kényelemről sem.
Felnőttek, gyermekek számára igazi paradicsomi hely.
A birtokon megtalálható egy fenntartott, parkosított kert is, amely teljesen automata öntözőrendszerrel rendelkezik, biztosítva ezzel a növényzet zavartalan gondozását.
A szabadidős tevékenységekre is gondoltak: egy saját teniszpálya, játszótér és egy 16 négyzetméteres fém pavilon áll rendelkezésre, amely árammal, vízzel, bográcsozóval és grillező hellyel van felszerelve.
Saját stég is kialakításra került, ami közvetlen és privát hozzáférést nyújt a tóhoz.
Ez az ingatlan különféle extra funkciókkal bővített, többek között egy 6x12 méteres, napkollektoros automata fűtéssel rendelkező úszómedencével, két db 2 állásos garázzsal, amely elektromos autó töltését is megoldja, valamint szauna és két csónakház is tartozik hozzá.
A kényelmet két kandalló és egy télikert is szolgálja, így az évszakok változását kellemes környezetben lehet élvezni.
Bővebb információval, illetve megtekintéssel kapcsolatban várom megtisztelő hívását!
Amennyiben hitelre lenne szüksége, kollégám díjmentesen segít Önnek!

EXCLUSIVE LAKESIDE ESTATE in Délegyháza!!

An extremely special, 12,296 square meter lakeside estate for sale, satisfying all needs, consisting of two separate brick residential buildings with an internal gallery, as well as 8 30 square meter insulated wooden houses, offering an excellent opportunity for a private residence, or even for tourist or corporate use.
Due to the unique values of the property, it is the perfect choice for those who want to live in a quiet, natural place, but do not want to give up luxury and comfort.
A real paradise for adults and children.
The estate also has a maintained, landscaped garden, which has a fully automatic irrigation system, ensuring uninterrupted care of the vegetation.
They have also thought about leisure activities: there is a private tennis court, a playground and a 16 square meter metal pavilion, which is equipped with electricity, water, a kettle and a barbecue area.
A private pier has also been created, which provides direct and private access to the lake.
This property has been enhanced with various extra features, including a 6x12 meter swimming pool with automatic solar heating, two 2-car garages, which can also charge electric cars, as well as a sauna and two boathouses.
Two fireplaces and a winter garden also serve as comfort, so you can enjoy the change of seasons in a pleasant environment.
I look forward to your call for more information or a viewing!
If you need a loan, my colleague will help you free of charge!
Érd: Ilucán Tünde, tel: +36/20 574 7484,
e-mail: ilucan.tunde@dh.hu

Referencia szám: HZ037265-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Délegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Délegyháza m² ár
1204 e Ft
819 e Ft -47%
Ennek az ára
Délegyháza átlagár
650 M Ft m Ft
136.6 m Ft -376%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Délegyháza

Eladó ingatlanok a környékről

Pilis
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pilis

149.9 M Ft
11 szoba
240 m²
Pomáz
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pomáz

45 M Ft
1.3 ha
Tóalmás
Eladó családi ház

Tóalmás

79.95 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

149 M Ft
6 szoba
200 m²
Mikebuda
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Mikebuda

1.9 M Ft
9621 m²
Kocsér
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kocsér

130 M Ft
3 szoba
167 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

89.5 M Ft
1 szoba
60 m²
Albertirsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Albertirsa

39.99 M Ft
6 szoba
160 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

149.9 M Ft
4 szoba
144 m²
Cegléd, Belváros
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Cegléd

152 M Ft
2.21 ha
0 m²
Dunakeszi
Eladó üzlethelyiség

Dunakeszi

46.9 M Ft
30 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

75 M Ft
2 szoba
65 m²
Üröm, Üröm, Völgyliget II lakópark
Eladó családi ház

Üröm

260 M Ft
5 szoba
180 m²
Csomád
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Csomád

11.7 M Ft
5861 m²
Pécel
Eladó sorház

Pécel

59 M Ft
3 szoba
70 m²
Isaszeg
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Isaszeg

39 M Ft
3.43 ha
0 m²
Vecsés
Eladó téglalakás

Vecsés

40 M Ft
1 szoba
35 m²
Tinnye
Eladó ikerház

Tinnye

124.9 M Ft
4 szoba
145 m²
Gödöllő, Zártkert
Eladó családi ház

Gödöllő

43.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Szigethalom
Eladó sorház

Szigethalom

54.9 M Ft
4 szoba
57 m²
Délegyháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Délegyháza

250 M Ft
4.92 ha
0 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

89.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Solymár