Astora Art House

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Budapest, II. kerület

+ 6 kép 1/9
25 000 000 Ft25 M Ft 8 151 Ft/m2
3067 m²

Részletes adatok

Telekméret: 3067 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Simon Szilvia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

II. kerület Gerecse műemlék védett területén, közvetlen a Gercse Plébániatemplom szomszédságában kínálunk 3 egymás mellett lévő szántó besorolású földterületet.

Méret összesen: 3067nm (834+1109+1124)

Jelenleg legelős, sík és rendezett,művelési ágból kivett terület. Nem beépíthető.
Igaz földúton, de autóval is jól meg lehet közelíteni.
A közelben számos lehetőség van a természet szépségét közvetlenül megélni. Számos lovarda, állattartással foglalkozó gazda települt erre a részre.

A terület kifejezetten gazdálkodásra alkalmas.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
8 e Ft
268 e Ft 97%
Ennek az ára
Budapest átlagár
25 M Ft m Ft
57 m Ft 56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Hársakalja
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

145 M Ft
3 szoba
63 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

48 M Ft
1 szoba
30 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

60.99 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
II. kerület
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Budapest, II. kerület

14.8 M Ft
2982 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
2 szoba
82 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

217.51 M Ft
4 szoba
125 m²
II. kerület
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Budapest, II. kerület

300 M Ft
4191 m²
500 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület