BAM Living

Eladó iroda
Szeged, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
125 000 000 Ft125 M Ft 762 195 Ft/m2
164 m²
2. emelet
építés éve:2007

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Zsoldi Dóra
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Eladó ez az igazán különleges, 164 négyzetméteres, tégla szerkezetű , utcafronti 4 hellyiséges iroda Szeged szívében,Az ingatlan újszerű állapotban van és elegáns berendezésekkel büszkélkedhet. Az utca felőli oldalán található üveg portál különleges hangulatot teremt. Ráadásul az ingatlanhoz 2 db fedett, zárt udvarban kialakított gépkocsi beálló örökös bérleti joga is az árban foglaltatik, valamint lehetőség van további 2 db önálló garázs megvásárlására is, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik nagy értékű autóiknak biztonságos tárolóhelyet keresnek.Az ingatlan vételára 125,000,000 HUF, ami négyzetméterenként 762,195 HUF-t jelent. Az ingatlan melegét és kényelmét gáz cirkó és fan-coil rendszerek biztosítják, így a helyiségek minden évszakban kellemes hőmérsékletűek. Ebben a kivételes itársasházban a földszintet betöltő iroda mindent biztosít a színvonalas, eleganciát sugárzó ügyfélfogadáshoz, a nyugodt és kényelmes munkavégzéshez, ami az Ön vállalkozásának arculatához illeszthetőSzeged városa több szempontból is ideális helyszín az életvitelhez, gazdasági tevékenységhez.. Kulturális programok széles választéka, kiváló oktatási intézmények,, épülő ipari komplexumok és a Tisza mint szállítási útvonal teszi különlegessé e helyet. A város zöld övezetei, a kiváló közlekedési lehetőségei teszik teljessé ezt az ajánlatot. Ha felkeltettük érdeklődését, hívjon bizalommal.

Referencia szám: IR072769

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

Irodák ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
762 e Ft
877 e Ft 13%
Ennek az ára
Szeged átlagár
125 M Ft m Ft
101.4 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 2. emelet

Eladó irodák a környékről

Szeged
Eladó iroda

Szeged

16.9 M Ft
22 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

119 M Ft
164 m²
Kistelek
Eladó iroda

Kistelek

110 M Ft
2 + 1 szoba
165 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

309 M Ft
11 + 2 szoba
310 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

34.5 M Ft
2 szoba
42 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

187 M Ft
173 m²
Szeged, Belváros, Jósika utca
Eladó iroda

Szeged

80 M Ft
113 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

285 M Ft
494 m²
494 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

114.1 M Ft
8 szoba
150 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

187 M Ft
173 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

44.55 M Ft
1 szoba
33 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

35 M Ft
1 szoba
32 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

19 M Ft
4 + 1 szoba
104 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

48.37 M Ft
34 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

44.55 M Ft
1 szoba
33 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

34.5 M Ft
2 szoba
42 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

187 M Ft
173 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

140 M Ft
157 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

119 M Ft
164 m²
Hódmezővásárhely
Eladó iroda

Hódmezővásárhely

55 M Ft
3 + 1 szoba
175 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

110 M Ft
211 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

125 M Ft
164 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

16.9 M Ft
22 m²
Derekegyház
Eladó iroda

Derekegyház

350 M Ft
3145 m²
900 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

25 M Ft
4 szoba
93 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

68.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

27.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Újhartyán
Eladó családi ház

Újhartyán

59.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

32 M Ft
2 szoba
67 m²
Szentmártonkáta