NapForrás 20 - Buda

Eladó iroda
Eger, Hatvani hóstya, Deák Ferenc utca, földszint

+ 11 kép 1/14
149 000 000 Ft149 M Ft 1 064 286 Ft/m2
3 szoba
140 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 164 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 807
Takács Attila
Medius Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Egerben a Deák Ferenc utcában korszerűen felújított, szinte 0 energia igényű, működő önálló apartmant kínálok megvételre, befektető részére, vagy az ingatlan alkalmas orvosi rendelőnek, fogorvosi rendelőnek stb...
- Ajánlom akár üzleti ingatlannak, akár családi háznak is.

Ingatlan: 140 m2: 2 nagy szoba, konyha, étkező, tágas előszoba, hall kialakítású, az épület alatt egy kb: 50 m2-es pince lett kialakítva klubszobának. A terasz polikarbonát fedésű kb 60 m2-es, itt egy 5 személyes jakuzzi lett telepítve.

Az ingatlan fűtését/hűtését korszerű hőszivattyús rendszerrel oldották meg, a tetőn telepített 10 Kw napelem segít a közel 0 energia eléréséhez.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
1064 e Ft
130 e Ft -716%
Ennek az ára
Eger átlagár
149 M Ft m Ft
32.3 m Ft -362%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, Hatvani hóstya, Deák Ferenc utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Abasár, Fő út 179
Eladó iroda

Abasár

59.9 M Ft
400 m²
Aldebrő
Eladó családi ház

Aldebrő

26 M Ft
2 + 2 szoba
90 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

35.9 M Ft
2 + 2 szoba
840 m²
Kisnána
Eladó családi ház

Kisnána

43.5 M Ft
2 + 1 szoba
140 m²
Eger
Eladó sorház

Eger

95.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Eger
Eladó iroda

Eger

6 M Ft
1 szoba
5 m²
Gyöngyös
Eladó iroda

Gyöngyös

65 M Ft
150 m²
Erdőtelek
Eladó családi ház

Erdőtelek

23.99 M Ft
3 szoba
100 m²
Tiszanána
Eladó családi ház

Tiszanána

32.8 M Ft
3 szoba
136 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

63 M Ft
3 szoba
73 m²
Petőfibánya
Eladó téglalakás

Petőfibánya

28.3 M Ft
1 szoba
43 m²
Egerszalók, Rigó utca
Eladó telek

Egerszalók

22.9 M Ft
672 m²
0 m²
Kömlő
Eladó családi ház

Kömlő

20 M Ft
2 + 2 szoba
100 m²
Fedémes
Eladó családi ház

Fedémes

16 M Ft
3 szoba
100 m²
Eger
Eladó iroda

Eger

6 M Ft
1 szoba
5 m²
Pálosvörösmart, Nincs utca
Eladó telek

Pálosvörösmart

29.9 M Ft
16.44 ha
Eger
Eladó téglalakás

Eger

59.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Demjén
Eladó családi ház

Demjén

42 M Ft
2 szoba
82 m²
Gyöngyös, Karácsondi köz
Eladó családi ház

Gyöngyös

149 M Ft
1 + 3 szoba
358 m²
Dormánd
Eladó családi ház

Dormánd

40 M Ft
5 szoba
140 m²
Parád
Eladó családi ház

Parád

40 M Ft
4 szoba
90 m²
Noszvaj
Eladó nyaraló

Noszvaj

69.5 M Ft
2 + 2 szoba
110 m²
Gyöngyös, Karácsondi köz
Eladó ipari ingatlan