Astora Márvány8

Eladó ipari ingatlan
Nagytarcsa, földszint

+ 2 kép 1/5
56 000 000 Ft56 M Ft 400 000 Ft/m2
140 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 56 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 323
Radnai Ervin
Eladoipariingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó egy új építésű 140 m2-es műhely Nagytarcsán, az M0-ás autóút közelében épülő ipari társasházban. A kivitelezés 2024. januárjában indult, és várhatóan 2026 május környékén készül el. Saját használatú parkoló terület, amely 56 m2. (albetét homlokzata előtt kb. 5,0 méter mélységben). A műhely alapterülete kb. 11,20 x 12,5 méter, amely 4 méter széles, 2,7 méter magas ipari kapuval és személyi bejáróval lesz felszerelve.
Acélvázas tartószerkezettel és szendvicspanel oldal falazattal, valamint tetőpanelekkel rendelkező ipari ingatlan belmagassága 5,3 – 7,8 m. Áram 3x16 Amper. Padozat 3t/m2. Kamionnal az épület minden oldalról körbejárható. A létesítmény területén szinte minden ipari, kereskedelmi és szolgáltató tevékenység végezhető.
Ár: 56,0 Millió Ft + ÁFA
Ipari ingatlanok 20 éve.

Szakértelem, bizalom, megoldások.
Hívjon, ha kérdése van – együtt megtaláljuk a választ!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Ipari ingatlanok ára Nagytarcsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagytarcsa m² ár
400 e Ft
167 e Ft -139%
Ennek az ára
Nagytarcsa átlagár
56 M Ft m Ft
46.1 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagytarcsa, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Nagytarcsa
Eladó ipari ingatlan

Nagytarcsa

49.8 M Ft
124 m²
Nagytarcsa
Eladó ipari ingatlan

Nagytarcsa

51.2 M Ft
128 m²
Szigetszentmiklós
Eladó ipari ingatlan

Szigetszentmiklós

276.311 M Ft
2.94 ha
Nagytarcsa
Eladó ipari ingatlan

Nagytarcsa

67 M Ft
147 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

779 M Ft
11.38 ha
11.38 ha
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

100 M Ft
5234 m²
5234 m²
Nagytarcsa
Eladó ipari ingatlan

Nagytarcsa

1300 M Ft
5733 m²
2576 m²
Nagytarcsa
Eladó ipari ingatlan

Nagytarcsa

42 M Ft
42 m²
105 m²
Nagytarcsa
Eladó ipari ingatlan

Nagytarcsa

75.6 M Ft
75 m²
189 m²
Dunakeszi, Alag központ, Hunyadi János utca
Eladó téglalakás

Dunakeszi

68.9 M Ft
3 szoba
52 m²
Albertirsa
Eladó családi ház

Albertirsa

69.9 M Ft
2 szoba
75 m²
Vecsés
Eladó ipari ingatlan

Vecsés

148 M Ft
3300 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

79.9 M Ft
6 + 2 szoba
146 m²
Felsőpakony
Eladó ipari ingatlan

Felsőpakony

770 M Ft
5090 m²
2700 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

31 M Ft
2263 m²
Szigetszentmiklós
Eladó ipari ingatlan

Szigetszentmiklós

84.9 M Ft
725 m²
261 m²
Szigetújfalu, Fő út
Eladó ipari ingatlan

Szigetújfalu

250 M Ft
600 m²
Szigethalom, Arany János utca
Eladó ipari ingatlan

Szigethalom

75.9 M Ft
80 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

143 M Ft
600 m²
Nagytarcsa
Eladó ipari ingatlan

Nagytarcsa

329.9 M Ft