Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Hajdúszoboszlón fürdőövezetben, 2000-ben épült, bruttó 723 nm, 3 szintes, nagyon szép állapotú Vendégház / mely bővíthető / , bejáratott vendégkörrel, 800 nm telekkel, parkosított udvarral, autó beállási lehetőséggel eladó illetve kiadó!
6 db 2 ágyas szoba, 1 db 3 ágyas szoba, 2 db apartman / 2+2 ágyas / és egy teljesen külön bejáratú 2+1 fős földszinti apartman található a Vendégházban.
A Vendégház mögött egy nagyon szép 3 szobás, amerikai konyhás-nappali, 2 fürdőszobával, terasszal kialakított családi ház található, melyben további férőhelyek is kialakíthatóak, valamint egy család életvitelszerű lakhatására is tökéletes!!
Az apartmanok külön-külön is kiadhatók albérlők részére!!!
A fürdő közelsége és az évek óta visszajáró vendégkör, mindenképp biztos befektetést biztosít!! Közelben Éttermek, Boltok, Buszpályaudvar, Gyógyfürdő és Strand bejárat, Szabadidőpark.
-több típusú szoba illetve apartman
-étterem
-zárt és nyitott terasz
-kerti filagória, zöld övezetben
-zárható udvar
-egész évben üzemeltethető
Ha felkeltettem az érdeklődését, kérem hívjon!!! 06703783834
Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 18. Utoljára módosítva: 2025. 02. 21.
Cím: Hajdúszoboszló