Astora Márvány8

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XXI. kerület, Gyártelep, Budapest XXI. kerület, Terelő utca

+ 9 kép 1/12
249 990 000 Ft249.99 M Ft 249 990 Ft/m2
1000 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 559
Farkas Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó ipari telephely – Budapest XXI.

Eladásra kínálunk egy 1 124 m² összterületű, teljes körűen felújított telephelyet a Csepel Művek területén. Az ingatlan gyártási, raktározási vagy bemutatótermi funkcióra egyaránt alkalmas, korlátozásmentes teherforgalmi megközelítéssel.

Ingatlan adatok:

Telekterület: 1 124 m² (ebből 889 m² bekerített, motoros kapuval; 235 m² önálló HRZ számon).

Felépítmény: Közel 1 000 m²-es, hőszigetelt tégla épület acél rácsos tetőszerkezettel.

Felújítás (2020–2022): 10 cm fali hőszigetelés, 20 cm kőzetgyapot és 10 cm szendvicspanel tetőszigetelés.

Tagolás: 5 különálló egység (4 motoros garázskapuval, 1 személybejáróval).

Gépészet és energiahatékonyság:

Energiaellátás: 18 kW-os napelemrendszer, ipari áram (3 × 80 A).

Hűtés-fűtés: Hibrid rendszer (35 kW-os gázkazán + 35 kW-os hőszivattyú), fancoil egységek és nagy teljesítményű klímák.

Infrastruktúra: Teljes szociális blokk (öltöző, zuhanyzó, mosdók), megújult konyha, 75 m²-es galéria a bemutatótérben.

Logisztika és bővítés:
Rakodás: 150 m²-es fedett rakodórámpa három beállóval, teherautóval megközelíthető.

Kültér: Aszfaltozott, részben ponyvázott terület parkoláshoz vagy tároláshoz.

Fejleszthetőség: További 505 m² beépíthetőség biztosított.

Irányár (összesen): 289,8 millió Ft (felépítmény: 249,9 millió Ft + telek: 39,9 millió Ft).

Alternatív opció: Felépítmény megvásárlása telek nélkül: 280 millió Ft.

Jogállás: Tehermentes, céges tulajdonban lévő, osztatlan közös tulajdonú ingatlan.

Az ingatlan korszerű gépészeti rendszereinek és a megújuló energiának köszönhetően alacsony fenntartási költségű, azonnal birtokba vehető.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyártelep m² ár
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
250 e Ft
283 e Ft 12%
429 e Ft 42%
675 e Ft 63%
Ennek az ára
Gyártelep átlagár
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
249.99 M Ft m Ft
274 m Ft 9%
324.1 m Ft 23%
259.4 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, Gyártelep, Budapest XXI. kerület, Terelő utca

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
XXI. kerület, Gyártelep, Mansfeld Péter utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXI. kerület

140 M Ft
507 m²
XXI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXI. kerület

3640 M Ft
1.52 ha
1.21 ha
XXI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXI. kerület

155 M Ft
998 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület