City Pearl

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XIX. kerület

1/2
800 000 000 Ft800 M Ft 307 692 Ft/m2
2600 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2600 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Fejlesztési Telek Eladó Kispesten, Kiváló Lokációval 2600 m²

Eladásra kínálunk Budapest XIX. kerületében, Kispest frekventált részén egy 2600 m²-es, közművesített, építési teleket, amely kiváló befektetési lehetőséget kínál.

A telek lakóépület vagy akár kereskedelmi egység (pl. ALDI, Lidl) építésére is alkalmas, így ideális választás fejlesztők, beruházók számára.

Főbb jellemzők:

Telekterület: 2600 m²

Építési fejlesztési telek

Lakó- vagy kereskedelmi célú beépíthetőség

Teljes közművel ellátott (víz, villany, csatorna, gáz)

Üres, azonnal beépíthető

Rendkívül jó megközelíthetőség közel tömegközlekedéshez, a belváros gyorsan elérhető

A telek kiváló helyen található, nagy átmenő forgalmú, mégis jól megközelíthető részen, ami ideális nagyobb fejlesztésekhez, áruház vagy társasház építéséhez.

Befektetők, fejlesztők jelentkezését várjuk! Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget Kispest egyik legértékesebb részén!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: TK067902

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
308 e Ft
372 e Ft 17%
675 e Ft 54%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
800 M Ft m Ft
135.2 m Ft -492%
259.4 m Ft -208%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
XIX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIX. kerület

349 M Ft
545 m²
511 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
39 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

109.275 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

65.5 M Ft
3 szoba
55 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

89 M Ft
3 szoba
84 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
1 + 2 szoba