Astora Art House

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XIV. kerület

+ 17 kép 1/20
800 000 000 Ft800 M Ft 400 000 Ft/m2
2000 m²
építés éve:1993

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

ZUGLÓI IPARI INGATLAN, VAGY INTÉZMÉNYI ÉPÜLET, JÓL MŰKÖDŐ KERESKEDELMI ÉPÜLETEK ELADÓK******
A TELKEK (2417 nm) TÁRSASHÁZ ÉPÍTÉSÉRE IS ALKALMASAK, S LAKÓ KÖRNYEZETBEN VANNAK(Közművesítettek)

Az ingatlan 2 db helyrajzi számon szerepel, mert két külön álló ingatlan rendkívül közel egymáshoz.
IRODÁVAL, RAKTÁRRAL, CSARNOKKAL, SZEMÉLYZETI HELYISÉGEKKEL

Mindkettő raktározásra beépített, áruszállító liftekkel felszerelt.

Mindkettő rendelkezik egy lakó ingatlannal és irodával, s személyzeti helyiségekkel.

Fűtésrendszert saját kazán biztosítja.

Telkekben is lehet gondolkozni és megtervezni egy 5 szintes, minimum 40 lakásos társasház építését telkekként.

Beépítési mód: Z
Besorolás Lke- 2/1
Beépítés legnagyobb mértéke: 50%
Legnagyobb építmény magasság: 18 méter
Szintterületi mutató: 3,5
Terepszint alatti beépítés: 60%

Az utcába kamionos behajtás nem megengedett.

Bárminemű kérdése akad, keressen bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: IP090738

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
400 e Ft
692 e Ft 42%
687 e Ft 42%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
800 M Ft m Ft
189.5 m Ft -322%
260.3 m Ft -207%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

159.9 M Ft
0 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
480 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

3 M Ft
14 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

1600 M Ft
3664 m²
2723 m²
XIV. kerület, Törökőr
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

59.8 M Ft
85 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

190 M Ft
3 szoba
101 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

156.04 M Ft
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

106.37 M Ft
0 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

3.808 M Ft
4 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

250.15 M Ft
0 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

50 M Ft
129 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás