Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XIII. kerület

+ 1 kép 1/4
46 890 000 Ft46.89 M Ft 1 512 581 Ft/m2

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Margitta Marietta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

A XIII. kerületben - Angyalföldön - 2026 második felében átadásra kerülő társasház földszintjén eladó egy 31,26 nm-es üzlethelyiség.
Felszíni beálló vásárolható az üzlethelyiséghez.
A vételárat áfa-fizetési kötelezettség terheli! (27%).

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1513 e Ft
897 e Ft -69%
675 e Ft -124%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
46.89 M Ft m Ft
245.2 m Ft 81%
259.4 m Ft 82%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

300 M Ft
368 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

2500 M Ft
2400 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

448 M Ft
800 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

119 M Ft
305 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

320 M Ft
600 m²
417 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

198.181 M Ft
89 m²
XIII. kerület, IX. Mester u
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

9.99 M Ft
41 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

2500 M Ft
2400 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan