River Life

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 2 kép 1/5
269 436 664 Ft269.437 M Ft 2 226 749 Ft/m2
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Margitta Marietta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Utcai portálos ill. exkluzív belső kertre néző üzlethelyiségek Újlipótváros és Vízafogó határán….

Az ingatlan kiváló elhelyezkedése egy pezsgő- élettel teli környéken, vállalkozások és befektetők számára is kiváló lehetőséget kínál.

Nemrégiben átadott társasház földszintjén több utcafrontos ill. kertre néző üzlethelyiség is eladó.
Kialakítása: szerkezetkész.
Műszaki paraméterek: Belmagasság: 365-670cm-ig (galéria kialakítása is lehetséges).
A gépészeti és elektromos vezetékek részben az üzlethelyiségek mennyezetén kerülnek elvezetésre.
Hőleadó nem került még kiépítésre.

Az üzleteket a vevő a saját igényére alakíthatja ki…. tökéletes választás RENDELŐNEK, IRODÁNAK, BEMUTATÓTEREMNEK VAGY BÁRMILYEN MÁS SZOLGÁLTATÓ TEVÉKENYSÉGhez.

Frekventált, könnyen megközelíthető lokáció…. kiváló elhelyezkedés

- a Margit sziget látótávolságon és pár perc sétán belül
- Pozsonyi út sétatávolságon belül
- fél percre a Duna parttól
- számos kerékpárút csatlakozásánál

Ha kérdései merülnek fel, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem keressen telefonon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2227 e Ft
897 e Ft -148%
675 e Ft -230%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
269.437 M Ft m Ft
245.2 m Ft -10%
259.4 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

448 M Ft
800 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
25 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

300 M Ft
368 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

190.764 M Ft
182 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

2500 M Ft
2400 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

279 M Ft
451 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

198.181 M Ft
89 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan