Astora Olive Club House

Eladó ipari ingatlan
Budapest, III. kerület, földszint

+ 11 kép 1/14
1 200 000 000 Ft1200 M Ft 335 477 Ft/m2
3577 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 699 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 323
Radnai Ervin
Eladoipariingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó egy nagykereskedelmi áruház raktárral és üzemi területekkel Óbudán a Rómaifürdő közelében. A telek mérete 6969 m2, a rajta található részben kétszintes épület, amelynek összes szintterülete 3577 m2. Ennek része bemutatótér és üzlettér 585 m2, iroda területe 682 m2, nagy belmagasságú raktár (6-7 m) 585 m2, melléképületek, amelyek a főépülethez kapcsolódnak 555 m2-esek, valamint még további üzemi és egyéb kiszolgáló területek találhatók 1170 m2-en. Kötött pályás megálló a közelben. Az ipari ingatlan 12 tonna feletti járművel, behajtási engedéllyel megközelíthető.
Irányár 1200 Millió Ft
Ipari ingatlanok 20 éve.

Szakértelem, bizalom, megoldások.
Hívjon, ha kérdése van – együtt megtaláljuk a választ!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
335 e Ft
668 e Ft 50%
675 e Ft 50%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
1200 M Ft m Ft
359.9 m Ft -233%
259.4 m Ft -363%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

500 M Ft
810 m²
III. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

539.595 M Ft
3267 m²
1207 m²
III. kerület, Filatorigát, Zay utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

500 M Ft
810 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
III. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

500 M Ft
810 m²
III. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

1415.178 M Ft
9080 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
III. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

520 M Ft
706 m²
706 m²
III. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

290 M Ft
4076 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

290 M Ft
4076 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft