Oasis Residence

Eladó ipari ingatlan
Budapest, I. kerület

+ 17 kép 1/20
698 000 000 Ft698 M Ft 827 014 Ft/m2
844 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 140 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Gschwindt Edit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

ELADÓ: Víziváros Exkluzív Koronaékszere – 844 nm, Felfelé Bővíthető Lehetőségekkel!

Képzeljen el egy per- és tehermentes, azonnal birtokba vehető épületet Budapest legkeresettebb, történelmi kerületében, a Víziváros (I. ker.) vibráló központjában. Ez nem csak egy ingatlan, ez a Budapesti Befektetés Szent Grálja!

MIÉRT EZ AZ ÉPÜLET A KIVÉTELES LEHETŐSÉG?

Mega Potenciál: A jelenlegi iroda funkció csak a kezdet! A hatályos övezeti besorolás (Vt−V/I/03) révén átalakítható:

Luxus Lakóingatlanok: Alakítsa álmai prémium lakásait!

Exkluzív Cégközpont/Irodaház: Lenyűgöző, központi bázis a sikerhez!

Pezsgő Hostel/Boutique Szálloda: Használja ki a turizmus aranykorát!

Modern Egészségügyi Intézmény/Iskola: Stabil és jövedelmező funkciók!

HATÁR A CSILLAGOS ÉG! Az övezeti besorolás lehetővé teszi a ház magasságának növelését, maximalizálva ezzel a befektetés hozamát!

KÖZPONT, AMI TÉNYLEG KÖZPONT! 2 perc séta az M2-es metró, a 4/6-os és számos más villamos, buszok! Páratlan, gyors megközelíthetőség a város bármely pontjáról.

A KÖRNYEZETI LUXUS: A Víziváros a csendes, zöld parkok és a pezsgő üzleti élet tökéletes harmóniája. Kávézók, éttermek, szolgáltatások a kapuban – kényelem a munkavállalók és az üzleti partnerek számára is!

NE ELÉGEDJEN MEG EGYÉB INGATLANOKKAL, AMIK CSAK ÍGÉRETEK! Ez az épület jó állapotú, kedvező fenntartási költségekkel (központi fűtés) rendelkezik, és készen áll arra, hogy Ön azonnal belekezdhessen a sikerbe!

NE VÁRJON, AMÍG MÁS CSAP LE RÁ! Kérje a befektetés maximalizálásához készült ÁTALAKÍTÁSI ÖTLETEKET ÉS LÁTVÁNYTERVEKET (egészségügyi intézmény, hostel, lakások)!

Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában. Opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásainkkal – mint ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat – teljes körű szakmai támogatást nyújtunk az adásvétel folyamatának minden egyes lépésénél.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
827 e Ft
703 e Ft -18%
Ennek az ára
Budapest átlagár
698 M Ft m Ft
260 m Ft -169%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

130 M Ft
3 szoba
69 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

93.9 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

240 M Ft
4 szoba
122 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

129 M Ft
6 + 1 szoba
183 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

140 M Ft
3 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
I. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, I. kerület

31.75 M Ft
60 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

95.5 M Ft
4 szoba
112 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

85 M Ft
2 szoba
46 m²
IX. kerület, Ferencváros, Márton utca 7-9
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

110 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

152 M Ft
3 szoba
82 m²
V. kerület, Lipótváros, Hercegprímás utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

125 M Ft
2 szoba
79 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

94 M Ft
2 szoba
66 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 + 1 szoba
210 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109 M Ft
2 szoba
38 m²
I. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, I. kerület

49.999 M Ft
38 m²
XXII. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXII. kerület