Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó újépítésű ikerház Vácrátóton!
Ha szeretne egy igazán természetközeli, a város zajától messze egy házat, ahol madárcsicsergésre lehet ébredni annak mindenképpen ajánlom megtekinteni ezt a rendkívül jó adottságokkal bíró ingatlant! Az ingatlan tervezője és kivitelezője kifejezett figyelmet fordított a legjobb tájolás szerinti építkezésre, és az épület telken való ideális elhelyezésére. Az építtető abszolút megbízható több évtizedes tapasztalattal és számos referenciával rendelkezik. Az ingatlan tégla építésű (phoroterm 30), betonfödémmel, korszerű hőszigetelő rendszerrel és energetikailag hatékony nyílászárókkal készül el. Az otthon melegéről hőszivattyús fűtés gondoskodik, padlófűtéssel.
A lakótér egy tágas amerikai konyhás nappaliból + 3 szobából, 2 fürdőszobából, előszobából és egy tároló helységből áll. A helységek méretei megtalálhatóak az alaprajzon. A két ház csak a tároló résznél érintkezik!
A telek területe 200 nm2, ahol kellemesen megpihenhetünk egy fárasztó nap után. A szomszédok rendkívül kedvesek és csendesek, mint ahogy ezen a részen is jellemző.
Buszmegálló 5-6 perc sétával könnyen elérhető.
Vácrátót egyre népszerűbb természeti és földrajzi adottságainak köszönhetőn, de még elérhető áron tud venni minőségi alapanyagokból épülő házat, rendkívül jó kivitelező által!
Minden korosztály számára ajánlom ezt az ingatlant!
Várható átadás: 2025. Április
Céges építkezés, ezért állami támogatások felvehetők, illetve hitel ügyintézésében is tudok segíteni teljesen díjmentesen - bármilyen felmerülő kérdés esetén hívjanak nyugodtan!!
Érd: Ézsiás Ágnes tel: +36/305682858 email: ezsias.agnes@dh.hu
Referencia szám: HZ063713
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 27. Utoljára módosítva: 2025. 03. 31.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Vácrátót