Oasis Residence

Eladó ikerház
Székesfehérvár

79 650 000 Ft79.65 M Ft 926 163 Ft/m2
4 szoba
86 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 592
Ambruzs Norman
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175314 hivatkozási számú székesfehérvári ikerház

Eladásra kínálok Székesfehérváron épülő ikerházi lakásokat . Az egyszintes házak nettó 80m2-esek, +12m2 terasszal, + 17.1 m2 kocsibeállóval. Nappali-konyha-étkező mellett három hálószoba kerül kialakításra. Belső válaszfalak módosíthatók. Az ingatlanok csak a garázsnál érnek össze, nincs közös használatú falrész.

30-as tégla falak, 10-es tégla válaszfalak,
beton tetőcserép Antracit színben,
15 cm-es EPS hőszigetelés,
három rétegű műanyag nyílászárók,
rejtett redőnytok előkészítés,
Hőszivattyú, padlófűtéssel,
garázs,
törölköző szárító radiátor,
választható burkolatok, (5000Ft/m2)
választható szaniterek,
választhatóbeltéri ajtók, (90.000Ft/db)
konyhabútort és a lámpatesteket nem tartalmaz az ár

A KIVITELEZŐ CÉGRŐL: Az ingatlan építését egy több éve megbízhatóan működő Székesfehérvári bejelentésű építőipari vállalkozás kordinálja. Több, már elkészült Székesfehérváron is megtekinthető referencia ingatlant áll rendelkezésre, hogy Ön is meggyőződjön a megfelelő minőségű kivitelezésről. Az építkezés önerőből zajlik, az ingatlan fejlesztésre a kivitelező cégnek a tőke rendelkezésére ál

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó székesfehérvári ikerház, vagy bármely más ikerház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #175314

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A ikerház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
926 e Ft
888 e Ft -4%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
79.65 M Ft m Ft
104.2 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó ikerházak a környékről

Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Adony
Eladó ikerház

Adony

69.9 M Ft
3 szoba
97 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

83.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

95.45 M Ft
4 szoba
110 m²
Gárdony
Eladó ikerház

Gárdony

69 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Székesfehérvár, Felsőváros, Berényi út
Eladó ikerház

Székesfehérvár

44.9 M Ft
1 + 1 szoba
53 m²
Etyek
Eladó ikerház

Etyek

145 M Ft
4 + 2 szoba
197 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

65 M Ft
4 szoba
105 m²
Etyek
Eladó ikerház

Etyek

149 M Ft
6 szoba
218 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

139.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

110 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

44.9 M Ft
1 + 1 szoba
53 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

110 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

81.99 M Ft
4 szoba
99 m²
Kápolnásnyék
Eladó ikerház

Kápolnásnyék

118.6 M Ft
1 + 4 szoba
135 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

55 M Ft
4 szoba
122 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

150 M Ft
4 szoba
138 m²
Tordas
Eladó ikerház